Фумигант Селфос ( Фостоксин)

27.08.2015    Средства защиты растений — Пестициды, гербициды    Одесса
375,20 грн.
Фумигант Селфос ( Фостоксин) - Agrobiz.net

Описание

Системний препарат широкого спектру дії для боротьби зі шкідниками запасів методом фумігації. Відомий препарат — ФостоксинСЕЛФОС® Системний препарат широкого спектру дії для боротьби зі шкідниками запасів методом фумігації.Діюча речовина. Фосфід алюмінію, 560 г/кг.

Препаративна форма. Таблетки.

Хімічна група. Неорганічні металомісткі сполуки.

Сумісність. Препарат не застосовується в суміші з іншими засобами захисту рослин. При контакті з водою препарат може викликати самозаймання.Механізм дії. Селфос – фумігант  з інсектицидною та родентицидною дією. В результаті контакту препарату з атмосферним повітрям відбувається хімічна реакція фосфіду алюмінію з вологою, що міститься у повітрі. Внаслідок цього відбувається розклад препарату з виділенням безбарвного газу фосфіну, вуглекислого газу і аміаку. Газ фосфін викликає параліч нервової системи шкідника, в результаті чого настає порушення процесів метаболізму і блокується надходження кисню до організму, що сприяє його загибелі.

Спектр дії. Шкідники запасів.У зерно, що зберігається насипом, таблетки вводять за допомогою спеціальних зондів. При обробці сільськогосподарської продукції таблетки препарату розміщують на піддонах. Під час проведення фумігації препарат розміщують на підлозі, поверхні зерна, поміж мішків з насінням, продукцією з урахуванням загальної витрати, обчисленої на увесь об’єм приміщення як завантаженого, так і звільненого від продукції.Токсичність. Класифікація ВООЗ: ІІ клас (середньотоксичний).• Препарат широко застосовується на елеваторах та зерносховищах;

• забезпечує 100% загибель комплексу комірних шкідників на усіх стадіях їх розвитку;

• характеризується високою біологічною активністю;

• не накопичується в сільськогосподарській продукції.Упаковка. 1 кг.


Цена: 375,20 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв