Фунгицид Мерпан

22.07.2016    Средства защиты растений — Фунгициды    Одесса
372,50 грн.
Фунгицид Мерпан - Agrobiz.net

Описание

ПР?ЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ :

 

Стірокап® 80, в. г. є контактним фунгіцидом широкого спектру дії і призначений для захисту яблуні від парші (Venturia enaequalis) та сірої гнилі плодів. Препарат застосовується для профілактики захворювань, а також як ефективний лікувальний засіб на початковій стадії інфікування. Дія Стірокап® 80, в. г. базується на різних функціональних порушеннях життєдіяльності патогенів, що призводить до їх загибелі і виключає імовірність виникнення резистентності до препарату.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

 

Для попередження ураження яблуні паршею першу обробку Стірокап® 80, в. г. проти зимуючих сумкоспор проводять, як правило, у фазу «зеленого конуса». Залежно від погодних умов і розвитку хвороби наступні обробки Стірокап® 80, в. г. проводять з інтервалом 7–14 днів чергуючи їх з іншими фунгіцидами. Стірокап® 80, в. г. починає діяти відразу після обробки із захисним періодом до двох тижнів залежно від погодних умов. Першу обробку препаратом проводять за появи ознак захворювань, наступні обприскування — з інтервалом 7–14 днів.

 

ЗАСТОСУВАННЯ:

 

Норма витрати робочої рідини: для обприскування яблуні — 800–1500 л/га

 


Культура


Норма витрати

препарату, л/га


Шкідливий об’єкт


Спосіб, час обробок,

обмеження


Яблуня


1,9–2,5


Парша, сіра гниль

плодів, борошниста

роса


Обприскування у період вегетації культури за

появи перших ознак одного із захворювань.

Наступні обробки проводять з інтервалом

7–14 днів

 

Цена: 372,50 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв
Варианты поиска Фунгицид Мерпан: "купить мерпан" "купить фунгицид мерпан в ураине" "фунгицид мерпан цена" купить фунгицид мерпан мерпан фунгицид мерпан