Фунгицид Превикур Энерджи

22.07.2016    Средства защиты растений — Фунгициды    Одесса
823,75 грн.
Фунгицид Превикур Энерджи - Agrobiz.net

Описание

Превікур® Енерджі


 


Фунгіцид повної системної дії з ростостимулюючими властивостями у формі водорозчинного концентрату для захисту овочевих і баштанних культур від патогенів групи несправжніх борошнистих рос та кореневих гнилей


 


Діюча речовина:


пропамокарб гідрохлорид 530 г/л, фосетил алюмінію 310 г/л


Препаративна форма:


водорозчинний концентрат


Механізм дії:


Пропамокарб гідрохлорид відрізняється надзвичайно високою профілактичною активністю проти несправжніх борошнистих рос і кореневих гнилей, як за умов обробки рослин беспосередньо, так і шляхом використання через полив ґрунту, в який висаджується насіння або висаджена розсада. Крім безпосередньої дії на патоген, він також працює як стимулятор розвитку рослин, особливо на ранніх фазах. Ці якості роблять його незамінним у тепличному господарстві для обробки ґрунту і розсади багатьох овочевих і декоративних культур, а також для зміцнення розсади після її висадки в поле.


Фосетил алюмінію є унікальною діючою речовиною — і в сенсі пересування рослиною, і в якості механізму дії.


Це одна з небагатьох речовин, яка здатна пересуватися в обох напрямках — акропетально і базіпетально, знизу догори і з гори донизу, до молодих пагонів і молодих коренів. Причому проникнення відбувається миттєво, а повне насичення рослини діючою речовиною настає протягом однієї години. Перевагу слід надавати профілактичному використанню.


Властивості:


Превікур® Енерджі містить Пропамокарб гідрохлорид (системна дія) з класу карбаматних фунгіцидів, і Фосетил алюмінію (абсолютна системна дія) з класу фосфорорганічних фунгіцидів (фосфонатів), які забезпечують повний системний захист, а також стимулють ріст, розвиток і імунітет рослини. Препарат ефективний проти патогенів з класу Ооміцетів, що викликають кореневі гнилі (Pythium sp.) несправжню борошнисту росу (Pseudoperonospora sp. Peronospora sp. та інші), а також проти раннього ураження деякими патогенами з роду Phytophthora (Ph. capsici).

ЗАСТОСУВАННЯ


ОГІРК? відкритого і закритого ґрунту - 2,5 л/га. 

Обробка проти несправжньої борошнистої роси: 

Максимальна кратність обробок - 2, 

Термін очікування - 10 днів.


Д?НЯ - 2,5 л/га. 

Обробка проти несправжньої борошнистої роси: 

Максимальна кратність обробок — 2, 

Термін очікування — 10 днів.


РОЗСАДА КАВУНІВ, ТОМАТІВ, БАКЛАЖАНІВ, ПЕРЦЮ, вирощуваного як у відкритому, так і в захищеному ґрунті тільки на природних субстратах! 

Обробка проти кореневих гнилей: поливання, після висівання насіння - 3 мл/2 л розчину/м2, повторне поливання, через 7–10 днів після першого використання - 3 мл/2 л розчину/м2 (для перцю — 6 мл/2 л розчину/м2). 

Максимальна кількість обробок — 2.


СФОРМОВАНІ ПЛАНТАЦІЇ КАВУНІВ, ТОМАТІВ, БАКЛАЖАНІВ, ПЕРЦЮ, відкритого і захищеного ґрунту - обробка проти кореневих гнилей: поливання через крапельне зрошення - 3 л/га (для перцю 2–3 л/га). 

Максимальна кількість обробок: в ґрунті - 2, на штучному субстраті - 4. Термін очікування — 3 дні.


ПЕРЕВАГ?  • Обидва компоненти мають приблизно однаковий спектр активності (ооміцети), але різні механізми впливу.

 

  • Різнобічна дія на патоген обох компонентів призводить до суттєвого посилення фунгіцидного ефекту.

 

  • Обидва компоненти, крім безпосередньої діі на патоген, впливають на рослину — зміцнюють її імунітет та стимулюють розвиток.

 

  • Обидва компоненти забезпечують повний системний захист (один — за рахунок висхіднонисхідного пересування по рослинних судинах, інший — завдяки надзвичайно високій здатності працювати як шляхом контакта з рослиною, так і через ґрунт, швидко проникаючи в корені).

 

  • До обох компонентів на сьогодні відсутня резистентність (стійкість) патогенів, а різні механізми дії унеможливлюють виникнення такої в майбутньому.

 

  • Гнучкість застосуванння — обрискування, звичайний полив, крапельне зрошення. 


 


 


 


Реєстраційне посвідчення:


А № 02112, А № 02889


Тара:


1 л


 

 

Цена: 823,75 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв
Варианты поиска Фунгицид Превикур Энерджи: "купить превикур енерджи в украине" "купить превикур" "купить фунгицид превикур" "превикур енерджи цена" "превикур" купить фунгицид превикур енерджи превикур енерджи фунгицид превикур енерджи