Фюзилад Форте 100 мл.

24.10.2016    Средства защиты растений — Пестициды, гербициды    Тернополь
69,00 грн.
Фюзилад Форте 100 мл. - Agrobiz.net

Описание

Фюзилад® Форте 15О ЕС к. е. — вибірковий системний післясходовий гербіцид для боротьби з багаторічними та однорічними злаковими бур'янами.

Фюзилад® Форте 15О ЕС к. е. — вибірковий системний післясходовий гербіцид для боротьби з багаторічними та однорічними злаковими бур'янами. При потраплянні на рослину проникає через листя та інші зелені частини та розноситься по всіх органах, у тому числі до кореневої системи. Найкращий ефект від застосування препарату досягається під час активного росту бур'янів у теплу погоду, коли однорічні бур'яни перебувають у фазі 2-4-х листків, а багаторічні мають висоту 15 — 20 см. Загибель бур'янів настає вже через 4-5 днів після застосування: рослини поступово жовтіють, буріють і відмирають. Термін прояву гербіцидної дії залежить від погодних умов та виду бур'янів.

Застосування: Залежно від вигляду бур'янів 40 мл препарату достатньо для обробки до 2-4 сотки (див. таблицю). Найкращий ефект досягається при використанні 3-4 робочі розчини на 1 сотку. Обприскування проводять свіжоприготовленим розчином в безвітряну погоду. Якщо впродовж 2-3 годин очікується дощ – обробку не проводити. Обприскувати по зеленому листку, якісно і рівномірно покриваючи листки.

Норма витрати препарату:

Однорічні бур’яни 10 мл на 2-3 л води, багаторічні – 20 мл на 2-3 л води на 1 сотку. Перші ознаки загибелі бур’янів спостерігаються через 3-5 днів, а повна загибель настає через 10-14 днів. Термін дії залежить від погодних умов та виду буряну. Кількість обробок – однократно, строку очікування немає.

Цена: 69,00 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв