Гайтан, к.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Гайтан, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
287,62 грн. /шт В наличии
Препарат діє на однорічні злакові і дводольні бур'яни. Серед злакових чутливі до препарату: лисохвіст мишачехвостиковий, метлюг звичайний, тонконіг однорічний, просо (види), пальчатка криваво-червона, мишій (види) та інші. З-поміж дводольних чутливі до гербіциду: вероніка (види), гірчак (види), сухоребрик лікарський, гірчиця польова, рутка лікарська, зірочник середній, канатник Теофраста, кропива жалка, лутига (види), жовтець (види), мак дикий, лобода (види), підмаренник чіпкий, незабудка польова, паслін чорний, грицики звичайні, жабрій (види), портулак городній, редька дика, роман (види), ромашка (види), фіалка польова, щириця (види), кропива глуха (види).Препарат знищує бур'яни в момент проростання за досходового застосування. Швидкість дії на вже пророслі бур'яни залежить від температури навколишнього середовища і вологості ґрунту. Рівень і тривалість гербіцидної дії залежить від складу бур'янів, ступеню забур'яненості та рунтово-кліматичних умов. За сприятливих умов захисна дія може тривати до 9 тижнів.
Гайтан використовують методом обприскування грунту до появи сходів культури. Норма застосування гербіциду залежить від механічного складу грунту і вмісту у ньому гумусу. Максимальні норми використовують на важких грунтах з високим вмістом гумусу, а також у спекотних умовах, коли ймовірність опадів низька. На легких, бідних на гумус рунтах використовують нижчі норми витрат, при цьому ефективність Гайтану залишається високою.Під час визначення норми витрати препарату необхідно враховувати і видовий склад бур'янів. Для знищення таких проблемних видів, як лисохвіст, підмаренник чіпкий, ромашка, паслін чорний потрібно використовувати вищі норми витрат.На цибулі використовують двічі: обприскування рунту до появи сходів культури (протягом 3 - 5 днів після висівання) та у фазу 3 - 5 листків культури по вологому грунту.Важливо, щоб перед внесенням гербіциду грунт був добре підготовленим - рівним, без великих грудок. Тільки в цьому випадку можна створити надійний гербіцидний «екран» і забезпечити високу ефективність препарату.
Досходовий гербіцид тривалої захисної дії для контролю комплексу однорічних бур'янів на цибулі та соняшнику
знищення багатьох видів однорічних злакових і дводольних бур'янів;тривалий захист культур від бур'янів;створення ефективного гербіцидного «екрану»;висока селективність щодо рослин культури;безпечність у сівозміні.
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Страна производитель: Россия
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Производитель: August
Применение: для овощных
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Гайтан, к.е. Гербіцид: гайтан, гербіциди, к.е. гербіцид, купити гайтан, ціна гайтан,