Гель проти мурах 4 г Bayer

14.10.2016    Средства защиты растений — Средства от вредителей    Тернополь
58,00 грн.
Гель проти мурах 4 г     Bayer - Agrobiz.net

Описание

Гель проти мурах- призначений для знищення мурах різного виду — чорних, рудих, аргентинських і темноголових — і мурашників всередині та ззовні будівлі .

Гель проти мурах

Призначення засобу:

знищення мурах різного виду — чорних, рудих, аргентинських і темноголових — і мурашників всередині та ззовні будівлі (на прилеглих територіях).

Спосіб застосування засобу:

До початку проведення робіт по знешкодженню комах слід сховати харчові продукти, посуд тощо. Відкрутити ковпачок тюбика, видавити 10 крапель розміром біля 1 см виключно в щілини чи заглиблення стін на шляху мурах або біля входу до мурашника в місцях захищених від дощу. Засіб використовується одноразово. При необхідності можливе повторне застосування засобу. Після використання щільно закрити тюбик.

Різке зниження чисельності мурах спостерігається в межах однієї доби після обробки. Знищення мурашиних колоній відбувається впродовж тижня після обробки і залежить від виду мурах (фараони — 1 тиждень, чорні мурахи — 2-3 тижні). Засіб залишається вологим і привабливим для мурах як мінімум впродовж трьох місяців. Мурахи поїдають приманку, повертаються і інтоксикують всю колонію. Гель проти мурах практично прозорий інепомітний. Ви зможете спостерігати лише результат його дії. Він досить безпечний для людей і довкілля. Невеликі прозорі краплі, розташовані на шляхах пересування мурах мінімізують навантаження на навколишнє середовище.

Переваги

Широкий спектр ефективності (діє на всі види мурах).
Спрацьовує впродовж доби.
Залишається привабливим впродовж декількох місяців.
Ефективна і непомітна обробка.

Шкідливий об'єкт

Мурахи різних видів

Де та коли використовується

Приміщення

Діюча речовина:

Імідаклоприд 0,031%

Метод застосування

Розкладання принади в місцях мешкання мурах

Рекомендації щодо застосування

Відкрутити ковпачок тюбика, видавити 10 крапель розміром біля 1 см виключно в щілини чи заглиблення стін на шляху мурах або біля входу до мурашника в місцях захищених від дощу. Засіб використовується одноразово. При необхідності можливе повторне застосування засобу.Після використання щільно закрити тюбик. Різке зниження чисельності мурах спостерігається в межах однієї доби після обробки. Знищення мурашиних колоній відбувається впродовж тижня після обробки і залежить від виду мурах (фараони — 1 тиждень, чорні мурахи — 2-3 тижні). Засіб залишається вологим і привабливим для мурах як мінімум впродовж трьох місяців. Мурахи поїдають приманку, повертаються і інтоксикують всю колонію.

Цена: 58,00 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв