Гербіцид Бату, в.г. 100 г

21.03.2016    Средства защиты растений — Пестициды, гербициды    Лысянка
Гербіцид Бату, в.г. 100 г - Agrobiz.net
Цена: 6 587,21 грн. /кг В наличии

Описание

Гербіцид системної дії, в якому поєднання двох діючих речовин зумовило підвищення ефективності  дії проти дводольних та злакових бур’янів в посівах кукурудзи.

 

Діюча речовина: похідні сульфонілсечовини

Виробник: Сінокем Хебеї Корпорейшн, Китай

Формуляція: водорозчинні гранули

Тарна одиниця:  банка 500 г

 

Механізм дії. Поглинається переважним чином надземною частиною бур’янів, швидко перемішується до апікальних меристем і блокує процеси поділу клітин. Перші візуальні симптоми (пригнічення росту, хлороз, некрози) з’являються через декілька днів. Загибель бур’янів може тривати 10–20 днів, що не пов’язано з ефективністю препарата, а обумовлено лише механізмом його специфічної дії.

 

Рекомендації щодо застосування.

Фаза розвитку культурних рослин. Рекомендовано застосовувати препарат БАТУ® на посівах кукурудзи, що вирощується на силос та зерно. Культурні рослини мають бути на стадії розвитку 2–5 листків.

 

Регламент застосування препарату

 

Культура

Норми витрати препарату, г/га

 

Шкідливий об’єкт

Спосіб,

час обробок

Максимальна кратність обробок

 

Кукурудза

20–25 г/га+200 мл/га ПАР ТАЛАНТ®

Однорічні та багаторічні злакові і дводольні бур’яни

Обприскування культури

у фазі 2–5 листків

 

1

 

Норми витрати робочого розчину. Препарат застосовується обов’язково з ПАР ТАЛАНТ®, із розрахунку 100 мл ПАР на кожні 100 л робочого розчину. Норма витрати препарату становить 20–25 г/га в залежності від видового складу бур’янів та фази їх розвитку. Норма витрати робочого розчину — 200–300 л/га.

Обов’язковим є повне та рівномірне покриття рослин робочим розчином. Норма витрати робочого розчину не повинна спричиняти його стікання з поверхні рослин, що обробляються.

 

Фаза розвитку бур’янів

Бур’яни

Фаза, сприятлива для знищення

Пирій повзучий, гумай

Висота 10–15 см

Мишій види, куряче просо

Від 2-х листків до кущення

Пальчатка, види

Максимально 3 листки

Просо, види

Максимально 3 листки

Двосім’ядольні бур’яни, у т. ч. лобода біла, види гірчаку

2–4 листки

 

При застосуванні препарату на більш пізніх стадіях розвитку бур’янів спостерігається зупинка їх росту та розвитку. Це знизить конкуренцію бур’янів за елементи живлення, але не призведе до загибелі бур’янів.

 

Погодні умови. Рекомендовано застосовувати препарат БАТУ®, коли нічнатемпература перевищує +5 0С, а денна температура не перевищує +25 0С. Найкраще застосовувати препарат під час сухої погоди. Дощ упродовж 2–3 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії.

 

Застереження:

 • не застосовувати препарат БАТУ® на полях кукурудзи протягом 14 днів до чи після обробки фосфорорганічними інсектицидами;
 • не застосовувати механічні обробки посіву (культивація або боронування) за 7 днів до внесення препарату або впродовж 7 днів після внесення, оскільки це істотно знижує ефективність дії гербіциду на бур’яни.

за матеріалами http://nertus.ua/

Способи доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способи оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует пестициды, гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Гербіцид Бату, в.г. 100 г: гербіциди гербіциди недорого замовити гербіциди купити гербіциди ціна гербіциди