Гербіцид, Деметра, концентрат, що емульгується, Аvgust

06.08.2015    Средства защиты растений — Пестициды, гербициды    Николаев
Договорная
Гербіцид, Деметра, концентрат, що емульгується, Аvgust - Agrobiz.net
Характеристики
Срок применения: послевсходовый
Культуры: Зерновые
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Страна производитель: Россия
Производитель: August

Описание

Деметра - системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними, в тому числі стійкими до 2,4-Д, та деякими багаторічними коренепаростковими бур’янами.

 

Культура

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб і строки обробки

Пшениця озима

0,35 - 0,5

Обприскування з фази кущіння до фази прапорцевого листка у культури (після появи берізки польової). Озимі обробляють навесні

Ячмінь ярий

0,35 - 0,5

Обприскування у фазі кущіння культури

Цибуля

0,4 - 0,5

Обприскування у фазі 1 - 2 справжніх листків культури

 

Переваги препарату:

 • неперевершена ефективність проти підмаренника чіпкого та берізки польової
 • можливість застосування за появи повторних сходів підмаренника чіпкого
 • широкий діапазон строків внесення - до фази прапорцевого листка зернових
 • відсутність обмежень для наступних культур у сівозміні

Призначення:

селективний післясходовий гербіцид проти однорічних дводольних, у тому числі стійких до 2,4-Д, та деяких багаторічних коренепаросткових бур’янів у посівах зернових культур та цибулі.

Діюча речовина:

флуроксипір-мептил, 350 г/л.

Препаративна форма:

концентрат, що емульгується.

Характеристика діючої речовини:

флуроксипір належить до похідних піридилоксиоцтової кислоти, володіє системною дією.

Спектр дії:

чутливими до Деметри видами (біологічна ефективність – понад 90%) є: підмаренник чіпкий, берізка польова, гірчак березкоподібний, жабрій (види), щавель (види), зірочник середній, незабудка польова, кохія вінична, паслін чорний, кульбаба лікарська та ін.

Серед помірно чутливих видів (біологічна ефективність – менше 85%): вероніка (види), спориш, рутка лікарська, кропива жалка, курячі очка польові, соняшник (падалиця), шпергель польовий, гикавка польова, фіалка (види), роговик польовий, глуха кропива (види), борщівник (види).

Слабочутливі види (для надійнішого знищення цих видів на зернових культурах рекомендують застосовувати Деметру в суміші з Балериною): осот (види), лобода біла, мак дикий, ромашка непахуча, грицики, гірчиця польова, амброзія полинолиста, гірчак шорсткий та почечуйний.

Механізм дії:

флуроксипір швидко, протягом 1 години, поглинається листками бур’янів, а також частково абсорбується корінням з ґрунту. Він активно переміщується флоемою та ксилемою, розподіляється всією рослиною, в тому числі в точках росту, порушуючи розвиток клітин, та впливає на процеси росту в цілому.

Швидкість і симптоми впливу:

перші ознаки пригнічення бур’янів, за сприятливих умов, проявляються через декілька годин після застосування гербіциду. Протягом першої доби після обробки спостерігається зупинка росту бур’янів, через 3 - 4 дні – знебарвлення і скручування листків, а потім – скорочення міжвузлів. Повна загибель бур’янів настає через 2 - 3 тижні.

Рекомендації щодо застосування:

Деметру на зернових культурах можна застосовувати з фази початку кущіння до кінця трубкування культури, без ризику її пошкодження чи зниження врожаю, на цибулі – у фазі 1-2 справжніх листків культури. Більшість видів однорічних дводольних бур’янів найбільш уразливі до дії гербіциду в стадії від 2 до 10 листків (висота – 5 - 10 см). Багаторічні бур’яни на момент обробки мають досягти фази розетки – початок стеблування і висоти 10 - 15 см. Мінімальну норму витрати препарату використовують на ранніх стадіях розвитку бур’янів і за слабкого ступеня забур’яненості.

Максимальне дозування застосовують за сильної засміченості підмаренником чіпким, у разі, коли бур’яни переросли, а також за несприятливих погодних умов, в оптимальний щодо строків момент для обробки.

Обмеження щодо застосування:

відсутні, Деметру можна застосовувати в сівозмінах усіх типів.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:

оптимальною умовою для застосування Деметри є температура 8 ... 25°С та кількість ґрунтової вологи, сприятливої для розвитку рослин. Використання препарату в холодну погоду ефективне, проте його дія при цьому затримується.

Сумісність:

препарат сумісний у бакових сумішах з гербіцидами (наприклад Бомба, Балерина, Міура), а також з фунгіцидами (наприклад Колосалем Про) та інсектицидами (Брейк, Борей).

Витрата робочої рідини:

200 - 300 л/га.

Упаковка:

каністри – 5 л.

Способи доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способи оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Цена: Договорная
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Гербіцид, Деметра, концентрат, що емульгується, Аvgust: аvgust гербициды деметра купить гербициды купить инсектициды купить качественные минеральные удобрения купить удобрения в эко-агростар купить фунгициды эко-агростар