Гербіцид, Ескудо, в.г., Аvgust, Николаев

Последнее редактирование: 06.08.2015. Информация может быть не актуальна
Гербіцид, Ескудо, в.г., Аvgust - Agrobiz.net
Договорная В наличии

Эскудо - післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими та багатьма дводольними бур’янами на кукурудзі та картоплі.

 

ультура

Буряни

Норма витрати препарату л/га

Спосіб,час обробки, обмеження

Кукурудза

Однорічні та багаторічні злакові та деякі дводольні бур’яни

20-25 г/га + ПАР Ад’ю 200 мл/га

Обприскування у фазі 1 - 7 листків культури (у фазі кущення однорічних та за висоти 10 - 15 см багаторічних

Картопля

25 г/га + ПАР Ад’ю 200 мл/га

Обприскування за висоти культури 10 - 25 см

15 г/га + ПАР Ад’ю 200 мл/га + 10 г/га + ПАР Ад’ю 200 мл/га

Перше обприскування за висоти культури 10 - 15 см, друге через 8 - 10 днів.

 

Переваги препарату:

 • широкий спектр дії проти всіх видів злакових (включаючи пирій та гумай) та більшості дводольних бур’янів (включаючи види осотів)
 • економія коштів - заміна двох обробок (ґрунтовим та післясходовим гербіцидами) кукурудзи одним
 • обприскуванням Ескудо
 • рішення проблеми боротьби з підмаренником та осотами на картоплі
 • безпека для наступних культур сівозміни
 • прекрасна сумісність в бакових сумішах з іншими гербіцидами
 • технологічна препаративна форма, зручність у застосуванні

Призначення:

післясходовий системний гербіцид вибіркової дії для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими та багатьма дводольними бур’янами на кукурудзі та картоплі.

Діюча речовина:

римсульфурон, 500 г/кг.

Препаративна форма:

водорозчинні гранули (ВГ).

Характеристика діючої речовини:

Римсульфурон відноситься до хімічного класу похідних сульфонілсечовини.

Спектр дії:

дводольні бур’яни: амброзія полинолиста (сходи - 1-а пара справжніх листків), вика посівна, галінсога (види), гірчак (види), гірчиця (види), сухоребрик (види), нетреба (види ), рутка лікарська, зірочник середній, канатник Теофраста, жовтозілля (види), жовтець (види), мальва (види), мак-дикий, морква дика, м’ята польова, осот (види) (сходи - розетка), грицики, підмаренник чіпкий, соняшник однорічний, редька дика, ромашка (види), чистець (види), щавель (види), щириця (види), талабан польовий, глуха кропива (види). Злакові бур’яни: гумай (сорго аллепське), лисохвіст, вівсюг, пажитниця (види), просо куряче, просо волосовидне, пирій повзучий, пальчатка (види), тимофіївка (види), мишій (види).

Механізм дії:

гербіцид проникає в рослини в основному через листя, швидко переміщується до точок росту, де блокує фермент ацетолактатсинтази, необхідний для синтезу незамінних амінокислот - валіну, лейцину та ізолейцину. Ефективність препарату не залежить від показника вологості ґрунту.

Швидкість та симптоми впливу:

основним симптомом дії є різка зупинка росту бур’янів, яка відбувається через кілька годин після обробки. У цей момент бур’яни перестають конкурувати з культурними рослинами. Однак візуально дія препарату проявляється тільки через 5 - 7 діб при сприятливих погодних умовах у вигляді явної затримки росту та розвитку оброблених бур’янів. Крім цього, можуть також спостерігатися хлороз точок росту, некроз та деформація листової пластини. Повна загибель бур’янів відбувається через 3 - 4 тижні.

Період захисної дії:

препарат знищує тільки ті бур’яни, які вже проросли або проростають у момент обробки. Як правило, період захисної дії становить 3 - 4 тижні.

Можливість виникнення резистентності:

при тривалому застосуванні гербіцидів на основі сульфонілсечовини може виникати стійкість у окремих видів бур’янів. Щоб уникнути цього необхідно чергувати застосування гербіцидів з різних хімічних груп, що відрізняються за механізмом дії або використовувати комбіновані препарати.

Фітотоксичність до культури:

у рекомендованих нормах внесення та регламентах застосування препарат не чинить фітотоксичної дії на культури.

Особливості застосування:

гербіцид рекомендується застосовувати в суміші з поверхнево-активною речовиною Ад’ю, 0,2 л/га, яке покращує змочування бур’янів робочим розчином гербіциду. Однорічні злакові бур’яни найбільш чутливі до Ескудо у фазі 1 - 4 листків (види пальчатки та просо волосовидне - у фазі 1 - 3 листків), багаторічні злакові - при висоті 15 - 20 см, однорічні дводольні - фазі до 4 - 6 листків, амброзія - до 2 листя, осот - у фазі розетки.

Ефективно також дробне дворазове обприскування. У цьому випадку першу обробку проводять у фазах не більше 3 листків у злакових і не більше 4 листків у дводольних бур’янів, другу - по другій «хвилі» сходів бур’янів.

В умовах ґрунтової та повітряної посухи для досягнення високої ефективності проти злакових бур’янів необхідно використовувати норму робочого розчину 300 л/га (дозування Ад’ю - 0,3 л/га). За наявності на полі проса волосовидного норма витрати Ескудо - 25 г/га.

Оптимальна температура під час обробки 15 - 25 °С. Не слід проводити обприскування, якщо до та після нього очікується температура нижче 10 °С або вище 25 °С. Дощ, що пройшов через 2 години після обробки, не впливає на її ефективність. Не рекомендовано обприскувати рослини, мокрі від роси або дощу, що знаходяться в стані стресу через погодно-кліматичні або інші фактори.

Сумісність:

не слід змішувати Ескудо з фосфорорганічними інсектицидами, щоб уникнути пошкодження культурних рослин.

Приготування робочого розчину:

робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Для приготування маточного розчину відро заповнюють на водою, потім додають відмірену, на одну заправку обприскувача, кількість препарату, постійно перемішуючи. При цьому кількість препарату не повинно перевищувати 100 г на 10 л. Далі відро доливають водою до об’єму та ретельно перемішують. Потім бак обприскувача заповнюють приблизно наполовину водою, включають мішалку, вливають в нього маточний розчин препарату та доливають бак водою до повного об’єму. ПАР Ад’ю додають вкінці заповнення баку, щоб попередити утворення рясної піни. При цьому змивають кілька разів водою ємність, в якій готувався маточний розчин.

Витрата робочої рідини:

200 - 300 л / га.

Упаковка:

флакони по 100 г.

Страна производитель: Россия
Форма выпуска: гранулы
Производитель: August
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Гербіцид, Ескудо, в.г., Аvgust: аvgust, гербициды, ескудо, купить гербициды, купить инсектициды, купить качественные минеральные удобрения, купить удобрения в эко-агростар, купить фунгициды, эко-агростар,