Гербицид Глифосат

27.08.2015    Средства защиты растений — Пестициды, гербициды    Одесса
160,80 грн.
Гербицид Глифосат - Agrobiz.net

Описание

Гербіцид Гліфосат ВК, 48% ВР

 

Гербіцид системної дії, десикант

Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л.

ТУ У 24.2-31052661-004:2008

Технологія виробництва розроблена та впроваджена фірмою «Кемілайн Агро».

Препаративна форма: водний розчин.

 

Механізм дії: діюча речовина Гліфосату ВК є інгібітором ферментативної системи, яка відповідає за синтез необхідних для життєдіяльності рослин ароматичних амінокислот.

Гліфосат ВК після його нанесення на листову поверхню проникає в активну вегетуючу рослину, в т.ч. і кореневу систему, а через 4-6 годин після внесення переноситься продуктами фотосинтезу по провідній системі до точок росту.

Візуальний ефект на більшості однорічних бур’янів виявляється  протягом 2-4 днів, багаторічних – протягом 7-10 днів, на деревинно-чагарниковій рослинності – протягом 20-30 днів. Дія препарату проявляється в поступовому  в’яненні оброблених бур’янів, супроводжуване повним побурінням наземної частини і відмиранням підземної частини рослини. Занадто холодна і дощова погода, якщо вона наступає відразу після обробки, може уповільнити видиму дію препарату. У зв’язку з відсутністю персистентності, Гліфосат ВК є ідеальним компонентом для інтегрованих програм застосування гербіцидів.

 

Призначення: Гліфосат ВК – високоефективний післясходовий гербіцид широкого спектру дії. Використовується для боротьби з вегетуючими однорічними і багаторічними злаковими і дводольними бур’янами в післязбиральний період на полях, призначених під посів зернових, технічних, овочево-бахчових культур, багаторічних злакових трав на зерно, а також на парах, плодових і цитрусових насадженнях і землях несільськогосподарського призначення.

Препарат  використовується також, як десикант на посівах зернових колосових за 3 тижні до збирання врожаю.

 

Застосування та норми:

 


  Культура


 Шкідливий об’єкт


Норми витрати препарату, л/га


  Строки обробітку


 Сади, виноградники

 Однорічні бур’яни

 2,0-3,0


 Обприскування вегетуючих бур’янів

 Багаторічні бур’яни

4,0-6,0 


 Пшениця озима


Десикація культури та знищення бур’янів


3,0


Обприскування посівів за 2 тижні до збирання за вологості зерна не більше 30%


 Ячмінь ярий


Поля, призначені під посів зернових культур


 Однорічні та багаторічні бур’яни


 2,0-6,0    


 Обприскування вегетуючих бур’янів     


Поля, призначені під посів овочевих культур


Поля, призначені під посів соняшника


Поля, призначені під картоплю


Землі несільськогосподарського користування

 

Норма витрати робочого розчину: 150-300 л/га.

 

Загальні рекомендації: враховуючи, що Гліфосат ВК є системним гербіцидом, головною умовою його ефективної дії є активний ріст бур’янів, тепла, суха погода і достатня кількість ґрунтової вологи.

Висота наземної маси бур’янів не повинна бути менше ніж 10-20 см. При цьому для багаторічних бур’янів важливою умовою є відношення їх наземної частини і кореневищ (чим коротше кореневище тим краще це співвідношення). Якщо протягом 8 годин після застосування Гліфосату ВК пройшов дощ, то обробку необхідно повторити.

Норма витрати Гліфосату ВК коливається в межах 2-6 л/га. Оптимальна доза препарату, строки внесення залежать від виду і стану культур та бур’янів, площ і посадок, ґрунтово-кліматичних умов, в яких буде використаний препарат або його суміш із іншими гербіцидами.

Гліфосат ВК вноситься, як правило, наземними тракторними обприскувачами з нормою витрати робочого розчину 150-300 л/га.

На польових культурах робочий розчин вноситься суцільною обробкою вегетуючих бур’янів в період підготовки площі під посів. В садах і виноградниках Гліфосат ВК вноситься, як правило, в кінці весни і літа стрічковим способом в ряди. В цьому випадку слід попередити попадання робочого розчину на листя плодових дерев і виноградної  лози.

 

Переваги:  • Гліфосат ВК може бути використаний як в сільському господарстві, так і в промисловості для контролю небажаної бур’янистої рослинності;

 

  • Гліфосат ВК застосовується до посіву, під час і після посіву, але до появи сходів культурної рослини. Препарат може застосовуватись в бакових сумішах із перед сходовими гербіцидами і азотними добривами;

 

  • не володіючи ґрунтовою активністю, Гліфосат ВК є безпечним для наступних культур сівозміни;

 

  • Гліфосат ВК  знищує як вегетативну масу бур’янів, так і їх корені;

 

  • Гліфосат ВК захищає с/г угіддя і несільськогосподарські землі від кореневищних і коренепаросткових бур’янів на декілька років;

 

  • Гліфосат ВК безпечний для людини та навколишнього середовища. 

 

Цена: 160,80 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв
Варианты поиска Гербицид Глифосат: " гербицид глифосат" | "гербіцид гліфосат" "гербицид глифосат цена" "купить гербицид глифосат в украине" "купить гербицид глифосат" гербицид глифосат глифосат купить гербицид глифосат