Гербицид Пивот, Киев

Последнее редактирование: 03.07.2017.
Гербицид Пивот - Agrobiz.net
360,00 грн. В наличии

Пікадор (20л) - 300 грн за 1л

 

 Гербіцид Півот

 

 Форма препарату – водорозчинний концентрат.

 Системний гербіцид Півот призначений для знищення широкого спектру бур’янів до засівання або під час активної фази вегетації бобових. Одного внесення препарату достатньо для забезпечення захисту культури на весь сезон.

 

Особливості

 -          дозволяє вирішити проблему розповсюдження бур’янів за один сезон;

 -          препарат можна вносити як до посіву, так і під час активної вегетації рослин;

 -          препарат має низьку летючість – його можна вносити різними способами;

 -          процес адсорбції продовжується не більше години – після цього препарат уже не боїться змивання дощем.

 

Спектр дії

 Препарат призначений для захисту переважно бобових. Гербіцид Півотефективно знищує більшість розповсюджених бур’янів, включаючи і карантинні: амброзія, повитиці, лобода, молочай, просо, щириця, гірчиця, горець, осот, вівсюг, куряче просо, щетинник та ін..

 

Механізм дії та діюча речовина

 В якості діючої речовини водорозчинного концентрату використовуєтьсяімазетапір (100 г/л). Засіб проникає через листя і кореневу систему рослини, рухаючись до точок росту, де інгібує синтез протеїну. Це приводить до припинення росту і поступового відмирання шкідливих рослин.

 

Рекомендації до застосування

 Препарат може вноситись на різних стадіях: до посіву, після посіву, після сходів. Найбільша ефективність гербіциду Півот досягається при внесенні на ранніх стадіях вегетації. При цьому в період сходу (кількість листків у бур’янів не перевищує 4) шкідливі рослини найбільш вразливі до препарату, що дозволяє знизити його витрати на 25%.

 Препарат сумісний з грамінацидами. Для підсилення дії його можна використовувати з мінмаслами. Гербіцид Півот, а також інші препарати для догляду за рослинами можна придбати по найнижчим цінам в нашому інтернет-магазині.

 

Производитель: BASF
Страна производитель: Германия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Гербицид Пивот: гербицид, гербицид системного действия, гербициды оптом, гербициды сплошного действия, гербіцид півот, гербіциди оптом, засоби захисту рослин, купити гербіцид, купить гербициды, продажа средств защиты растений, удобрения купить оптом, цена гербицидов, ціна гербіцида,