Гербицид Сальса

19.07.2016    Средства защиты растений — Пестициды, гербициды    Одесса
23 901,25 грн.
Гербицид Сальса - Agrobiz.net

Описание

Гербіцид Сальса 75 З.П.

 

 

 

Сальса® 75 з.п.

 

width=170

 

Актуальний гербіцид для вирішення актуальних проблем  • Забезпечує високоефективний післясходовий контроль хрестоцвітих та інших видів; двосім’ядольних бур’янів у посівах ріпаку;  • Широке вікно та температурний режим застосування;  • Безпечний для ріпаку та наступних культур у сівозміні;  • Ідеальний для використання в комбінованих програмах захисту. 

 

Діюча речовина: Препаративна форма: Упаковка:

 

етаметсульфурон-метил - 750 г/кг 
порошок, що змочується

4 х 150 г водорозчинні пакетиФольгований пакет 600 г, ящик 6 кг

 

Опис препарату  

 

Сальса® - найкращий та єдиний вибір для післясходового контролю в посівах ріпаку капустяних бур’янів (наприклад, гірчиця польова, грицики звичайні, талабан польовий, кучерявець Софії) , а також інших проблемних бур’янів, таких як види герані та ін.    

 

Етаметсульфурон-метил - діюча речовина гербіциду Сальса® - це перший представник сульфонілсечовин для захисту посівів ріпаку, який відповідно представляє новий механізм дії в посівах цієї культури.

 

Завдяки високій активності проти широкого спектру бур’янів Сальса® рекомендується як інструмент для покращення та розширення можливостей гербіцидного захисту цієї  культури.

 

Механізм дії

 

Етаметсульфурон-метил є високоселективною по відношенню до ріпаку діючою речовиною, володіє системною дією та швидко проникає в рослини бур’янів. Здатний проявляти як листкову, так і грунтову активність, тобто проникати крізь листя та поглинатися кореневою системою бур’янів. Активний як за теплих, так і- за прохолодних умов, і- може бути використаний як восени, так і навесні. Після обробки етаметсульфурон-метил поглинається переважно листками і протягом кількох годин переміщується по рослині, що призводить до зупинки поділу клітин у точках росту (пагонів та коріння).

 

Етаметсульфурон-метил інгібує ензим ацетолактатсинтазу (АЛС), внаслідок чого в рослинах бур’янів відбувається блокування синтезу важливих амінокислот (валіну, лейцину та ізолейцину).

 

Чутливі види бур’янів зупиняються в рості, припиня­ють конкурувати з культурою за елементи живлення, воду та освітлення. Видимі симптоми дії гербіциду проявляються через 7-10 днів у вигляді припинення росту, пожовтіння, хлорозу та некрозу листків.

 

Загибель бур’янів настає через 15 та більше днів (залежно від кліматичних умов, норми внесення та фази розвитку бур’янів на момент обприскування).   

 

Спосіб та рекомендації щодо застосування

 

Сальса® - гербіцид для післясходового використання на посівах озимого та ярого ріпаку для контролю широкого спектру двосім’ядольних бур’янів, т.ч. капустяних.

 

Рекомендується застосовувати Сальсу® 75 з.п. на ріпаку (озимому та ярому) від стадії сім’ядолей (ВВСН10) до 8-ми листків культури (ВВСН18).

 

Для досягнення максимального ефекту гербіцид рекомендується використовувати на ранніх стадіях розвитку бур’янів (сім’ядолі - 4 листки), коли в грунті достатньо вологи для їхнього росту та розвитку і коли вони не перебувають в стані стресу внаслідок несприятливих умов, пошкодження шкідниками чи попереднього застосування гербіцидів.

 

Рекомендації до застосування Сальси®

 

Однократна обробка:

 

Сальса® 20-25 г/га + Тренд® 90 200 мл/га

 

Норма виливу робочого розчину - 200-300 л/га.

 

Схема 1:  Застосування Сальси® самостійно:

 

width=600

 

Стадія розвитку бур’янів

 

Високий рівень біологічної ефективності досягаєть­ся в разі обробки бур’янів на ранніх стадіях їх розви­тку (сім’ядолі - 4 листки).

 

Посіви ріпаку озимого рекомендується обробляти в осінній період від появи основної маси сходів куль­тури (сім’ядоль (ВВСН10) - до 8 листків (ВВСН18),та в ранні фази розвитку бур’янів.

 

Загалом кінцевий результат залежить від ряду чин­ників, в т.ч. видового складу, рівня засмічення, стадії розвитку бур’янів, погодних умов та конкурентної здатності посівів ріпаку.

 

Спектр контрольованих видів

 

Сальса® - унікальний гербіцид для контролю основ­них видів широколистих бур’янів в посівах ріпаку. Здатний контролювати більше 20 видів бур’янів, що належать до родини капустяних (хрестоцвітих), зон­тичних, геранієвих та деяких інших.

 

Чутливі види бур’янів

 


Щириця звичайна


Amaranthus retroflexus


Амброзія полинолиста


Ambrosia artemisiifolia


Роман польовий


Anthemis arvensis


Грицики звичайні


Capsella bursa-pastoris


Кучерявець Софії


Descurainia sophia


Жабрій звичайний


Galeopsis tetrahit


Герань розсічена


Geranium dissectum


Герань ніжна


Geranium molle


Герань маленька


Geranium pusillum


Герань округлолиста


Geranium rotundifolium


Ромашка лікарська


Matricaria chamomilla


Триреберник непахучий


Matricaria inodora


Гірчиця польова


Sinapis arvensis


Зірочник середній


Stellaria media


Талабан польовий


Thlaspi arvense


Гусимець Таля


Arabidopsis thaliana

 

 

 

Середньо-чутливі види бур’янів

 


Лобода біла


Chenopodium album


Паслін чорний


Solanum nigrum


Петрушка собача


Aethusa cynapium


Берізка польова


Convolvulus arvensis


Рутка лікарська


Fumaria officinalis


Галінсога дрібноквіткова


Galinsoga parviflor


Кропива стеблеобгортаюча


Lamium amplexicaule


Кропива глуха


Lamium purpureum


Гірчак березковидний


Polygonum convolvulus


Гірчак почечуйний


Polygonum persicari

 

 

 

Малочутливі види бур’янів(відмічається ефект пригнічення)

 


Підмаренник чіпкий


Galium aparine


Мак дикий


Papaver rhoeas


Редька дика


Raphanus raphanistrum


Волошка синя


Centaurea ceanus


Вероніка. види


Veronica spp.


Фіалка, види


Viola spp.

 

Ефект пригнічення проявляється в візуальному зменшенні конкурентоздатності бур’янів (пригні­чення, відставання в рості, втрата тургору) порівняно до необроблених ділянок.

 

Рівень пригнічення залежить від розміру бур’янів на момент внесення, норми використання препарату, погодних умов до, під час та після внесення, а також конкурентної здатності власне посіву ріпаку.

 

Стійкі види бур’янів

 


Осот (будяк), види


Латук (молокан), види


Молочай, види

 

Для контролю вказаних видів бур’янів реко­мендується використовувати Сальсу® в бако­вих сумішах з гербіцидами на основі клопіраліду, клопіраліду+піклораму.

 

width=162 width=165 width=163 width=164
Амброзія полинолиста Кучерявець Софії Гірчиця польова Зірочник середній  

 

 Бур’яни

 

Норма внесення, г/га

 

Фаза розвитку бур’яну

 


Чутливі види бур’янів


20-25 + Тренд® 90 0,2 л/га


Бур’яни у фазі 2-6 листків


Середньо-чутливі та малочутливі види двосім’ядольних бур’янів


25 + Тренд 90® 0,2 л/га


Бур’яни (у фазі 2-4 листків) Підмаренник у стадії 1-3 мутовки


Чутливі, середньо-чутливі та стійкі види бур’янів (будяк польовий, осот жовтий, молокан татарський


20-25 + Партнер*


Однорічні бур’яни (у фазі 2-6 листків), багаторічні у фазі розетки


* - див. розділ Бакові суміші

 

Рекомендації для застосування            • Обов’язково застосовувати ПАР Тренд® 90 0,2 - 0,3 л/га (мін. 0,1% концентрація).  • Важливим є повне та рівномірне зволоження листової поверхні бур’янів.  • У випадку сильної забур’яненості використовуйте максимальну норму гербіциду (25 г/га) та збільше­ну норму виливу робочого розчину (300 л/га).  • Використання Сальса® в бакових сумішах (в т.ч. зфунгіцидами, інсектицидами) за рахунок наявності допоміжних речовин в формуляції партнерів може призводити до покращення біологічної ефективності.Селективність до культурних рослин

 

Сальса® забезпечує  притаману сульфонілсечовинам «Дюпон» безпеку та високу селективність для всіх сортів та гібридів озимого та ярого ріпаку, в т.ч. до гібридів технології Clearfield®.

 

Селективність базується на здатності рослин ріпаку швидко метаболізувати та інактивувати етаметсульфурон-метил.

 

Висока селективність гербіциду Сальса® забезпечує безпеку та розкриття потенціалу врожайності культурних рослин за рахунок як гнучкості у часі обробки, так і відсутності пошкодження культури в широкому діапазоні температур.

 

Безпека в сівозміні

 

Сальса® не має обмежень щодо висіву економічно важливих наступних після ріпаку культур в типових зернових та ріпакових сівозмінах -Етаметсульфурон-метил розкладається в грунті як хімічним (гідроліз), так і мікробіологічним шляхом. Продукти розпаду етаметсульфурон-метилу не є гербіцидно актив­ними. Хімічний розклад (гідроліз) етаметсульфурон- метилу залежить від pH грунту.

 

Більш швидкий розклад відбувається в грунтах з кислим pH, аніж в грунтах з луж­ним pH.

 

Швидкість розкладу також залежить від температури та вологості грунту. За екстремально посушливих умов швидкість мікробіологічного розпаду етаметсульфурон-метилу може сповільнюватися, проте хімічний розклад (гідроліз) буде продовжуватись.

 

Схема 2: Сальса® в бакових сумішах

 

width=600

 

Бакові суміші з гербіцидами

 

Гербіцидні суміші - це інструмент вирішення найскладніших проблем забур’яненості в посівах ріпаку.    

 

Переваги використання гербіцидних сумішей:  • Підвищується гербіцидна активність  • Розширюється спектр контрольованих видів бур’янів  • Можливість поєднувати листкову та ґрунтову дію  • Можливість контролювати проблемні та резистентні види бур’янів  • Знижується ризик появи резистентних біотипів бур’янів.Для отримання вказаних переваг рекомендуються наступні бакові суміші на основі гербіциду Сальса®:  • з гербіцидами грунтово-листкової дії (на основі метазахлору, метазахлору+квінмерак, пропізохлору) для раннього післясходового застостосуваннявід стадії появи сім’ядоль (ВВСН10) до 2-3 листків (ВВСН12-13) (див. схема 2);

 

  • з післясходовими гербіцидами (на основі клопіраліду клопіраліду+піклорам) для осіннього та ранньовесняного застосування (див. схема 3);

 

  • з проти злаковими гербіцидами для контролю злакових видів бур’янів та падалиці зернових колосових культур (див. схема 3).Надійний партнер в комплексному захисті

 

Гербіцид Сальса® сумісний з більшістю пестицидів, ад’ювантів та мікродобрив, зареєстрованих для використання на ріпаку, що дає змогу проводити комплек­сний захист та заощадити кошти на внесення.

 

Сальса в системі послідовних обприскувань

 

Гербіцид Сальса® може бути застосований на фоні попередньо використаних грунтових гербіцидів для доповнення спектру активності та забезпечення ефективності програми обприскувань, а також в системі осіннього (Сальса® + Тренд® 90) та ранньовесняного внесення (гербіциди на основі клопіраліду, клопіраліду+піклорам) (див. схема 4).

 

Послідовність приготування сумішей

 

Сальса® випускається у формі водорозчинних пакетів, що містять порошок, що змочується. Препарат не пилить, не замерзає, не кристалізується та добре розчиняється у воді.

 

Послідовність додавання компонентів до робочого розчину:  • Заповнити бак на 1/2 водою; потім додати гербіцид Сальса®, продовжувати доливати воду, потім додати інші препарати (в разі використання) або добрива, мікродобрива, стимулятори росту (проте дотримуватись загально прийнятої послідовності приготування). Останнім додати ПАР Тренд® 90 (0,1% концентрація).

 

  • До кінця заповнити бак обприскувача водою при постійному перемішуванні.

 

  • В разі використання багатокомпонентних сумішей рекомендується перед обприскуванням провести тест на сумісність та обробити невелику ділянку поля.Схема 3: Сальса® в бакових сумішах

 

width=600

 

Цена: 23 901,25 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв
Варианты поиска Гербицид Сальса: "гербицид сальса цена" "купить гербицид сальса в украине" "купить гербицид сальса" гербицид сальса гербицид сальса| гербицид сальса купить гербицид сальса сальса