Гербицид «Варяг» для защиты растений

18.07.2017    Средства защиты растений — Фунгициды    Киев
Гербицид «Варяг» для защиты растений - Agrobiz.net
Цена: 245,00 грн. В наличии Код товара: 192655691

Описание

Обґрунтований підхід до захисту кукурудзи і соняшнику від комплексу бур'янів потрібен як на початку так і в інші періоди формування врожаю. Нагальною є проблема знищення злакових, дводольних та особливо спеціалізованих видів бур'янів, особливо при вирощуванні кукурудзи в короткій ротації. Надзвичайно важливим є контроль ступеня забур'яненості полів і посівів, насамперед контроль небажаної рослинності при появі сходів кукурудзи, соняшнику та інших високорентабельних культур. Для виробничників гострою проблемою є також оздоровлення сівозмін і зменшення негативної дії і післядії гербіцидів при нових формах і технологіях вирощування цих культур. Проблемним є питання щодо кратності, норм і строків та довготривалості дії гербіцидів в сучасних сівозмінах.

Вирішити всі ці виробничі завдання дозволяє новий гербіцид Варяг, к.с. (метолахлор, 315 г/л + тербутилазин, 190 г/л).Цей гербіцид не проявляє негативної дії на корисні види організмів, що формують і підтримують агрофізичні показники ґрунту та його родючість. Вперше в Україні виробничники отримали науково-обґрунтоване рішення препарат Варяг, який контролює комплекси бур'янової рослинності, не пригнічує схожість і енергію проростання насіння та не впливає на формування репродуктивних органів культурних рослин. Гербіцид захищає кукурудзу та соняшник у фазах, що найбільш важливі при інтенсивному веденні господарства та у гербокритичні періоди.

Гербіцид проявляє швидку дію стосовно злакових та широколистих бур'янів, при утворенні в них сім'ядолей. Препарат не проявляє післядії в польовій, контурно-меліоративній та короткоротаційних сівозмінах в основних регіонах вирощування. Гербіцид має добру змішуваність з мікро- та мікродобривами, що дозволяє оптимізує технології внесення добрив, захисту рослин і мінімального обробітку ґрунту. При застосування даного препарату досягається висока рентабельність вирощування кукурудзи у великотоварних фермерських і приватних господарствах.

Регламент застосування Варяг, к.с.

Культура
Шкодочинний об'єкт
Норма витрати, л/га
Спосіб, час обробки
Максимальна

кратність обробок

Кукурудза

Однорічні злакові

і дводольні бур'яни

4,0-4,5
Обприскування посівів у фазі

3-5 листків культури

1

Соняшник
Обприскування ґрунту до висівання,

під час висівання, після висівання,

але до появи сходів культури

Особливості та переваги:

· високоефективний до- та післясходовий гербіцид системної дії;

· відсутність післядії препарату на наступні культури;

· сумісний з більшістю пестицидів;

· повністю розкладається в ґрунті і рослинах;

· через 2 години після внесення не змивається дощем

· забезпечує захисну дію до 6-8 тижнів.

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Гербицид «Варяг» для защиты растений: гербициды купить гербициды сзр средства защиты растений