Голтікс Голд, м.с. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Голтікс Голд, м.с. Гербіцид - Agrobiz.net
835,97 грн. /шт В наличии
Діюча речовина препарату - метамітрон - відноситься до групи триазинонів, абсорбується як через кореневу систему, так і через листя бур’янів, проте, в основному, поглинається кореневою системою, і через досить короткий час транслокується до листя. Гербіцидна дія препарату проявляється в пригніченні в фотосинтезі реакції Хілла, що призводить до загибелі бур’янів. Бур’яни гинуть в період проростання за умови до сходового застосування або протягом декількох тижнів у разі післясходової обробки. Використання ультра тонкого помелу (подрібнення) діючої речовини в новій формуляції забезпечує оптимальний розподіл та краще поглинання Голтікс™ Голд рослинами бур’янів, і як результат, підвищення гербіцидної активності препарату, але при цьому зберігаючи високу селективність до цукрових буряків.
Проводити обприскування препаратом необхідно при теплій і вологій погоді при середньодобовій температурі повітря від +5С до +25С та швидкості вітру до 5 м/с.Застереження:не рекомендується змішувати препарат з азотно-фосфорними добривами;не проводити обприскування, якщо очікуються заморозки;дія препарату уповільнюється за температури нижче +10оС;не застосовувати препарат до сходів за умов тривалої посухи;не обробляти рослини цукрових буряків в разі підвищеної сонячної інсоляції і температури понад +25оС.Голтікс™ Голд може застосовуватись як до сходів культури, так і в період вегетації буряків. Препарат можна застосовувати в один або декілька прийомів самостійно, проте після сходів найвищий ефект досягається при внесенні препарату в суміші з іншими гербіцидами. Найкраще Голтікс™ Голд працює за умов достатньої вологості ґрунту.У зонах з посушливою весною найбільш ефективним є застосування препарату Голтікс™Голд до посіву перед боронуванням. Гербіцид можна застосовувати після посіву до появи сходів буряків. Дія на наступні культури сівозміни:У рекомендованих нормах препарат не фітотоксичний для буряків, повністю розкладається протягом вегетаційного сезону.За необхідності пересіву поля з пошкодженими рослинами, де вносили Голтікс™ Голд, в той же сезон можна висівати кормові та цукрові буряки без будь-яких обмежень, люпин, сераделу посівну, а також картоплю, кукурудзу і квасолю після обробітку грунту на 15-20 см.Строки виходу людей на оброблені площі для проведення механізованих робіт - через 3 доби і ручних робіт – через 7 діб після обприскування.
Селективний новітній гербіцид, із запатентованою формулою для боротьби з дводольними та однорічними злаковими бур’янами в посівах цукрового буряку.
Лідер селективності по відношенню до культури.Збільшення тривалості ґрунтової дії.Висока ефективність, перевірена роками, проти лободи білої, пасльону та ромашки.Новітня розробка запатентованої формуляції дозволяє збільшити стійкість діючої речовини до ультрафіолетового випромінювання.Найкращий партнер для бакових сумішей.
Применение: для сахарной свеклы
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Форма выпуска: масляная суспензия
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Голтікс Голд, м.с. Гербіцид: гербіциди, голтікс голд, купити голтікс голд, м.с. гербіцид, ціна голтікс голд,