GPS-трекер

05.09.2016    Технологии для сельского хозяйства — GPS для трактора    Львов
GPS-трекер - Agrobiz.net
Цена: Договорная В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
GPS-трекер – моніторинг автомобілів різного призначення

Сьогодні успішно керує бізнесом той, хто застосовує інноваційні рішення. Одним з них є GPS-трекер. Це спеціальний пристрій, який цілодобово контролює службовий транспортний засіб. Прилад приймає сигнал із супутників, зчитує дані з датчиків і передає їх через GPRS-канали на сервер. Коло завдань, які можна вирішити за допомогою автомобільного GPS-трекера, досить широке. Один керівник таким чином припиняє і запобігає в майбутньому зловживання з паливом з боку водіїв, інший – виключає “ліві” рейси і накрутку спідометра, а третій – оптимально розраховує маршрути, витрати на ПММ і пробіг. Таким чином, купити GPS-трекер для авто – це дуже вигідне рішення, яке цілком виправдовує себе. Витрати підприємства знижуються, а прибуток – зростає.
Варіанти GPS-трекерів для того чи іншого завдання

Пристрої для GPS-моніторингу можуть відрізнятися за багатьма параметрами. Це і ціна, і розміри, і технічні можливості. Вибір GPS-трекера залежить і від вимог замовника, і цілей, які він перед собою ставить. Зокрема, прилади можуть бути найпростішими і контролювати такі параметри руху, як місце розташування, напрямок руху, швидкість, пробіг, перетин контрольних зон. Більш дорогі і високо функціональні GPS GSM трекер можуть підключати такі датчики, як:

    паливні, які контролюють кількість використаного пального, заправки і зливи;
    температурні, які необхідні в тому випадку, коли в транспортному засобі перевозяться охолоджені і заморожені продукти, медикаменти і т.д.;
    відкриття/закриття, що встановлюються на дверях кабіни або вантажному відсіку машини;
    пасажиропотоку, завдяки якому власник підприємства буде обізнаний про реальну кількість пасажирів, які знаходилися в салоні за весь робочий день;
    ідентифікації причіпного обладнання, що актуально для сільськогосподарської техніки;
    таксометри, а також багато інших.

Перевагою GPS-моніторингу, який реалізує компанія “Радіотермінал Україна”, є те, що працювати в ній можуть різні типи GPS-трекерів. Завдяки цьому ви за гранично короткі терміни отримуєте економічно вигідний результат від впровадження системи. Адже на GPS-трекер ціна досить доступна.
Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует gps для трактора?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска GPS-трекер: gps-трекер обладнання обладнання для gps