Грейд Про (Грейдер+Парадокс+Адью) Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Грейд Про (Грейдер+Парадокс+Адью) Гербіцид - Agrobiz.net
10 886,40 грн. /шт В наличии
Препарат діє на злакові та дводольні бур'яни, в т. ч. амброзія полинолиста, лобода біла, гірчиця польова, вівсюг польовий, нетреба (види), осот жовтий, рутка лікарська, просо куряче, канатник Теофраста, мишій (види), щириця (види) та ін. Дія комплекту проявляється протягом години після обробки - він блокує синтез незамінних амінокислот, що призводить до зупинки росту чутливих рослин. Видимі ознаки ушкоджень проявляються через 5 - 7 днів у вигляді знебарвлення і побуріння точок росту, а далі наступає хлороз і повна загибель бур'янів.
По стадіях розвитку соняшнику оптимально застосовувати у фазу 4-го справжнього листка - згідно з реєстрацією. Застосовувати тільки на сортах та гібридах соняшнику, стійких до імідазолінонів, з гарантією від постачальника на стійкість до суміші імазапіру та імазамоксу. В умовах стресу рослин культури (різка зміна температур, сонячна активність та ін.) слід змістити строки застосування комплекту на 1 - 3 дні. По стадіях бур'янів комплект потрібно застосовувати, коли бур'яни активно ростуть. Рекомендується вносити, коли більшість бур'янів знаходиться на початкових фазах розвитку, що, як правило, відповідає фазі розвитку культури - 4 справжні листки. Комплект гербіцидів буде також стримувати бур'яни, що проростають. Приготування робочого розчину: робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Попередньо препарати слід збовтати у заводській упаковці. Бак обприскувача на 1/2 заповнюють водою, в нього вливають відміряну на одну заправку кількість препаратів, розчин ретельно перемішують, в ємність доливають воду до повного об'єму при безперервному перемішуванні вмісту механічними мішалками. Змішувати препарати комплекту в баку обприскувача потрібно в такому порядку: спочатку - Парадокс, потім - Грейдер. ПАР Ад'ю додають в останню чергу, адже піноутворення при його додаванні може спричинити виливання частини розчину з бака.
Комплект у твін пак упаковці проти широкого спектра бур'янів у посівах сортів та гібридів соняшнику, стійких до імідазолінонів
знищує злакові та дводольні бур'яни;ідеальний для систем мінімального та нульового обробітку ґрунту;одна обробка за вегетаційний сезон;знищення наземної частини та кореневої системи бур'янів;довготривалий захист.
Страна производитель: Россия
Производитель: August
Применение: для подсолнечника
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Грейд Про (Грейдер+Парадокс+Адью) Гербіцид: гербіциди, грейд про (грейдер+парадокс+адью) гербіцид, купити грейд про (грейдер+парадокс+адью) гербіцид, ціна грейд про (грейдер+парадокс+адью) гербіцид,