Грейдер в.р. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Грейдер в.р. Гербіцид - Agrobiz.net
1 266,05 грн. /шт В наличии
на землях несільськогосподарського користування: всі види бур'янів, в тому числі амброзія полинолиста та гірчак повзучий, а також листяні і хвойні деревно-чагарникові породи, в тому числі осика, береза, вільха, верба, сосна, ялина і др.На сортах і гібридах ріпаку соняшнику, стійких до гербіцидів на основі імідазолінонів: більшість видів однорічних злакових та дводольних бур'янів.Механізм дії препарату:діюча речовина пригнічує синтез ензиму ацетогідроксідной кислоти, що відповідає за синтез аліфатичних амінокислот, порушує синтез ДНК. Препарат легко проникає в рослину через листя і коріння, переміщається як по флоеме, так і по ксилемі, накопичується в зростаючих молодих тканинах. Оброблені рослини припиняють зростання, з'являється хлороз (в першу чергу молодого листя). В подальшому хлороз переходить в некроз тканин і настає загибель рослин.Швидкість впливу:перші ознаки дії препарату спостерігаються через 7 - 14 днів після обробки. Повна загибель трав'янистої рослинності настає через 1 - 2 місяці, деревно-чагарникової - через 2 - 3 місяці після застосування.Період захисної дії:препарат забезпечує необхідний ефект протягом не менше одного року з моменту обробки. Загальна тривалість дії залежить від норми витрати, кількості бур'янів, їх видового складу, типу грунту, кліматичних умов. При використанні в сільському господарстві препарат захищає посіви від бур'янів протягом усього вегетаційного періоду.Фітотоксичність, толерантність культур:гербіцид суцільної дії.Можливість виникнення резистентності:випадків виникнення резистентності до препарату не виявлено.Особливості застосування:препарат ефективний незалежно від фази розвитку рослин.обмеження:не рекомендується застосування препарату авіаційним методом і в особистих підсобних господарствах.Умови зберігання:в спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі від мінус 10 до плюс 40 ° С. Не можна зберігати препарат на світлі і при температурі вище плюс 45 ° С через можливе розкладання імазапір.
У рік застосування грейдер на сортах і гібридах соняшнику і ріпаку, стійких до гербіцидів на основі імідазолінонів, можна висівати пшеницю озиму, ріпак озимий (гібриди, стійкі до гербіцидів на основі імідазолінонів). Через рік - ярі та озимі пшеницю, ячмінь, жито, тритикале; кукурудзу, горох, боби, сорго, люцерну, люпин, ріпак і соняшник (гібриди, стійкі до гербіцидів на основі імідазолінонів. Через двароку - овес, соняшник (традиційні сорти і гібриди). Через три роки - будь-які культури без обмежень, включаючи традиційні сорти і гібриди ріпаку; цукровий буряк. Заборонено застосування препарату в водоохоронній рибогосподарської зоні. Імовірність післядії імазапір вище на кислих грунтах, при малій кількості опадів і при короткому безморозного періоду. на кислих грунтах (pH менше 5,5) в умовах посухи і короткому безморозного періоду для визначення післядії рекомендується проводити біотестування.Приготування робочого розчину:робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Попередньо препарат перемішують в заводській упаковці. Бак обприскувача на 1/3 заповнюють водою, в нього вливають отмеренное на одну заправку кількість препарату, розчин ретельно перемішують, ємність доливають водою до повного об'єму при безперервному перемішуванні вмісту механічними мішалками.
системний гербіцид суцільної дії для боротьби з небажаною трав'янистою і деревами та кущами на об'єктах несільськогосподарського користування, а також на сортах і гібридах ріпаку та соняшнику, стійких до гербіцидів на основі імідазолінонів.
повне знищення всіх видів бур'янів, у тому числі найбільш злісних, і небажаної чагарникової рослинностізастосування на сортах і гібридах ріпаку та соняшнику, стійких до імідазолінонівсистемна дія і виражена грунтова активністьзнищення і надземної частини бур'янів, і їх кореневої системитривалий період захисної дії - протягом не менше одного року з моменту обробкивисока ефективність незалежно від фази розвитку рослин на момент обробки, наявності на них забруднювачіввідмінна дождестойкостьнизька токсичність, відсутність міграції в грунті
Страна производитель: Россия
Производитель: August
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для рапса
Форма выпуска: раствор
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Грейдер в.р. Гербіцид: гербіциди, грейдер в.р. гербіцид, купити грейдер в.р. гербіцид, ціна грейдер в.р. гербіцид,