Грізний Експерт, в.р.г. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Грізний Експерт, в.р.г. Гербіцид - Agrobiz.net
2 295,28 грн. /шт В наличии
Гербіцид Грізний Експерт застосовується на посівах соняшника, який стійкий до дії даного гербіциду. Діюча речовина проникає в рослину через її надземну частину, переміщується в зони апікальних меристем рослини, де блокує процеси поділу клітин в рослинах чутливих бур’янів. У результаті цього ріст бур’янів припиняється через декілька годин після внесення препарату, а згодом рослини бур’янів гинуть.
Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів тільки на гібридах соняшнику, які стійкі до дії даного гербіциду. Гербіцид Грізний Експерт слід застосовувати з ПАР Талант з нормою 0,1л на 100л робочого розчину. Фаза культурних рослин. Препарат вносять в період від 2 до 8 справжніх листків у культурних рослин. Оптимальним буде внесення препарату при масовій появі сходів бур’янів, що, як правило, спостерігається в період 4–6 листків у соняшника. Не всі гібриди соняшника характеризуються однаковою стійкістю до гербіциду Грізний Експерт. У залежності від типу стійкості гібриду можливі різні схеми внесення та норми витрати препарату Грізний Експерт.Фаза розвитку бур’янів. Ефективність гербіциду буде спостерігатись тоді, коли на момент обприскування рослини бур’янів будуть перебувати в таких фазах: амброзія полинолиста — максимально до 2 справжніх листків;лобода біла — максимально до 4 справжніх листків;підмаренник чіпкий — до фази 3–4 кільця;інші однорічні дводольні — до 4–6 справжніх листків;багаторічні дводольні — фаза розетки – початок росту стебла. Погодні умови. Температура повітря +12…+22 0С у період застосування препарату є оптимальною. Знижена (менша ніж +12 0С) або підвищена (більша за +25 0С) температура повітря уповільнює дію препарату на бур’яни, а в окремих випадках може знизити ефективність його дії. Дощ протягом 3 годин після внесення препарату може знизити ефективність дії гербіциду. У разі загибелі посіву соняшнику, де було внесено гербіцид Грізний Експерт, протягом 60 днів дозволяється висівати лише зернові колосові або соняшник, який стійкий до дії даного гербіциду. Застереження:Для ефективного знищення бур’янів необхідно виключити механічні обробки грунту протягом 2 тижнів до та після внесення препарату;Не рекомендовано проводити обробку, якщо культурні рослини знаходяться в стресовому стані в результаті дії погодних умов (посуха, спека), ураження хворобами та шкідниками або інших фізичних ушкоджень соняшника.
Гербіцид системної дії спеціально призначений для боротьби з багаторічними та однорічними бур’янами в посівах соняшника після появи сходів культурних рослин.
Можливість боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур’янами в період після появи сходів соняшника.Єдиний інструмент для знищення осотів в посівах соняшника.Широке вікно застосування — у період від 2 до 6 листків у культурних рослин.Гнучкі норми та схеми застосування препарату у відповідності до типу забур’яненості поля, а також кількості бур’янів.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Грізний Експерт, в.р.г. Гербіцид: в.р.г. гербіцид, гербіциди, грізний експерт, купити грізний експерт, ціна грізний експерт,