Грізний, в.р.г. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Грізний, в.р.г. Гербіцид - Agrobiz.net
2 333,18 грн. /шт В наличии
Діюча речовина проникає в рослину через її надземну частину, блокує поділ клітин в рослинах чутливих бур’янів, унаслідок чого їх ріст припиняється вже через декілька годин після обробки.
Препарат вноситься наземним обприскуванням у фазі від 2–3 листків до виходу в трубку ярого ячменю та до появи прапорцевого листка в озимої пшениці. Найвища ефективність дії препарату спостерігається на ранніх етапах росту та розвитку бур’янів: 3–6 справжніх листків для однорічних дводольних, фаза розетки для багаторічних та фаза 3–4 кільця — для підмаренника чіпкого.Погодні умови. Препарат діє на бур’яни при середньодобовій температурі повітря +5…+25 0С. Температура +15…+20 0С є найбільш оптимальною для застосування препарату. Обприскування проводиться при швидкості вітру не більш ніж 5 м/с. Дощ протягом 3 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії проти бур’янів. Рекомендації щодо сівозміни. Завдяки швидкому розпаду в грунті препарат не накладає обмежень на висівання наступних культур сівозміни. У разі загибелі з якої-небудь причини посівів, які були оброблені препаратом, можна пересівати тільки яровими зерновими.Застереження: збирання врожаю після застосування препарату дозволяється не раніше ніж через 45 днів;не рекомендується застосовувати препарат в бакових сумішах з інсектицидами групи фосфорорганічних сполук, оскільки це може призвести до токсикації культурних рослин. Реакція деяких бур’янів на дію препарату.Чутливі дводольні бур’яни (норма внесення — 20 г/га). Будяк щетинистий; Герань, види; Гірчак почечуйний; Гірчиця польова; Гірчиця чорна; Глуха кропива, види; Горошок посівний; Грицики звичайні; Дворядник тонколистий; Дескурайнія Софії; Жабрій, види; Жовтець, види; Жовтушник прямий; Зірочник середній; Латук дикий; Мак дикий; Осот жовтий польовий; Редька дика; Роман польовий; Роман собачий; Ромашка, види; Смілка; Соняшник звичайний; Сухоребрик, види; Талабан польовий; Хрінниця, види; Фіалка польова; Шпергель польовий; Щириця загнута.Чутливі дводольні бур’яни (норма внесення — 25 г/га). Витка гречка берізко подібна; Калачики, види; Кульбаба звичайна; Лобода біла; Підмаренник чіпкий (3–4 міжвузля); Спориш звичайний; Хризантема посівна.Помірно чутливі дводольні бур’яни. Волошка синя; Рутка лікарська; Фіалка триколірна.Стійкі дводольні бур’яни. Амброзія полинолиста; Березка польова; Вероніка плющелисна.
Високоефективний післясходовий системний гербіцид для боротьби з широким спектром двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових колосових.
Зручна формуляція та низька норма витрати препарату на 1 га роблять його надзвичайно зручним для використання у виробничих умовах, при транспортуванні та зберіганні.Ефективне знищення таких стійких бур’янів, як підмаренник чіпкий, осоти, ромашка непахуча, мак дикий та інші.Відсутність післядії препарату на наступні культури сівозміни.Мінімальний негативний вплив на культурні рослини дає можливість застосовувати препарат від фази 2–3 листків культури.Препарат ефективно працює вже при температурах від +5 °С , що значно розширює період його використання як в осінній період, так і навесні.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Грізний, в.р.г. Гербіцид: в.р.г. гербіцид, гербіциди, грізний, купити грізний, ціна грізний,