Гроділ Максі, о.д. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Гроділ Максі, о.д. Гербіцид - Agrobiz.net
2 295,01 грн. /шт В наличии
Гроділ® Максі є інноваційною олійно-дисперсною формуляцією, створеною та запатентованою вченими компанії «Байєр КропСайєнс» і отриманою завдяки застосуванню ODesi технології. Ця формуляція містить у собі діючі речовини, дисперговані у спеціальному комплексі похідних олії та прилипача. Під час розчиненні у воді створюється надзвичайно тонка дисперсія мікроскопічних комплексів діючих речовин з олією та прилипачем.Завдяки цьому олійно-дисперсна формуляція має унікальні властивості, які забезпечують:найкраще утримання крапель робочого розчину на листовій поверхні бур'янів;добре змочування та рівномірний розподіл робочого розчину по поверхні листків;наявність протягом тривалого часу рідкої плівки олії та прилипача, що забезпечує повне проникнення діючих речовин у листки, без їх кристалізації.Це сприяє високій і стабільній ефективності Гроділ® Максі за екстремальних погодних умов та прискореній гербіцидній дії.Механізм діїГроділ® Максі швидко поглинається листками і частково кореневою системою бур'янів, здатний вільно пересуватися всією рослиною завдяки низхідному і висхідному рухові поживних речовин.Завдяки флоемно-ксилемній дії, препарат проникає в усі частини бур'янів і накопичується в точках росту, в тому числі у «сплячих» бруньках.Ріст бур'янів і конкуренція їх з культурою припиняється впродовж декількох годин після обробки Гроділ® Максі. У перші 5-7 днів на уражених бур'янах утворюються хлорозні плями і відмирають точки росту, а загибель відбувається впродовж 3-4 тижнів після обприскування, залежно від погодних умов.СелективністьГроділ® Максі застосовується на зернових колосових культурах — пшениці, ячмені, кукурудзі. Завдяки наявності у складі Гроділ® Максі антидоту, який прискорює розклад діючих речовин у культурних рослинах, але не в бур'янах, препарат забезпечує прискорену, ефективну і надійну гербіцидну дію в сполученні з високою безпекою для культури, навіть за несприятливих погодних умов (низькі або мінливі температури) та за пізнього застосування.
Час осінньої обробки Гроділ® Максі — за 1–2 тижні до припинення вегетації культури.За загрози осінніх приморозків відтермінувати внесення препарату.На полях, де присутні у значній кількості багаторічні бур’яни (осоти), за потреби можливе повторне застосування проти них навесні гербіциду Гроділ® Максі або препаратів групи 2,4-Д.
Високоефективний гербіцид на основі олійно-дисперсної формуляції та наявності антидоту для захисту зернових колосових культур та кукурудзи проти однорічних і багаторічних широколистих бур'янів
Висока та стабільна ефективність за будь-яких погодних умов, завдяки інноваційній олійно- дисперсній формуляції.Найширший спектр гербіцидної дії проти усіх широколистих бур'янів.Можливість застосування за умов низьких температур (від +5 °С).Прискорена дія на бур'яни.Найдовший період застосування.Надзвичайна селективність та безпечність для культури завдяки наявності антидоту.Наявність прилипача у препараті.Подвійний ефект на бур'яни: через листя та через ґрунт.Зареєстрований для авіаційного застосування.Застосовується також восени.Висока безпечність для користувача та навколишнього середовища.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Гроділ Максі, о.д. Гербіцид: гербіциди, гроділ максі, купити гроділ максі, о.д. гербіцид, ціна гроділ максі,