Грунтофреза навісна ФГН

18.04.2016    Агрегаты почвообрабатывающие — Фрезы почвообрабатывающие    Луцк
24 000,00 грн.
Грунтофреза навісна ФГН - Agrobiz.net
Характеристики
Состояние: Новый
Назначение: Для мини-трактора
Ширина: 1,6 м
Вес: 260 кг и более
Страна производитель: Украина
Производитель: Агромаш

Описание

Грунтофреза навісна ФГН

Навісна ґрунтофреза застосовується для ретельної підготовки грунту під овочеві та зернові культури. Фреза грунтообробна використовується як при обробці важких запливаючих грунтів, так і після збирання грубостебельних культур і корінному поліпшенні кормових угідь. Робочі органи фрези - пластинчасті ножі, закріплені на обертових валах.
Грунтофреза створює оптимальну щільність ґрунту завдяки високому ступеню крошення, підвищує її біологічну і біохімічну активність, що сприяє підвищенню врожайності різних культур. Агрегати такого типу використовуються для освоєння перелогових земель, покритих густою рослинністю, для обробки пласта багаторічних трав, полів після збирання кукурудзи, високостеблових культур або полеглих хлібів, а також для закладення високостеблових сидератів. У цих складних умовах застосування тракторної грунтофрези гарантує подрібнення рослинних залишків і їх інтенсивне перемішування з грунтом при невеликій глибині обробки від 5 до 18 см.    
Регульованні колеса по центру дозволяють використовувати її для культивації стерні, а також оберігають фрезу від зайвого заглиблення.
Рекомендується обирати фрезу трохи меншу за рекомендовану під конкретний трактор. Фреза дає ефективніший результат при збільшенні швидкості рухи під час роботи в полі.
Отже, використовуючи грунтофрезу, Ви зможете підгортати, обробляти землю, формувати грядки. За один прохід виконати фрезерування, перемішування, кришіння, вирівнювання грунту, а також закладення органічних добрив у грунт. Використання грунтофрез допомагає позбутися від бур'янів і шкідників.
 

Технічні данні та оснащення
 Модель   ФГН-1,6            ФГН-2,10
 Ширина робоча м 1,60         2,10      
 Тип   навісна
 Кількість ножів шт 48 60
 Глибина обробітку мм до 150
 Продуктивність га/год 0,6 0,8
 Оберти ВВП об/хв 540 об/хв
 Робоча швидкість км/год 8
 Необхідна потужність трактора к.с. від 35 від 70
 Розміри м 1,40 х 1,60 х 1,50  
 Вага кг 300 350

     

 У компанії Бартощук А.Г. вигідно купити грунтофреза навісна, тому що:
У нас низькі ціни, великий асортимент сільгосптехніки, постійна наявність запчастин. Мінімальні терміни поставки в будь-який регіон України за низькими тарифами. Можливість оформити в кредит за доступною для Вас програмою кредитування.
Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Цена: 24 000,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Грунтофреза навісна ФГН: грунтофреза навісна фгн