гербіцид харнес ціна

21.06.2017    Средства защиты растений — Пестициды, гербициды    Киев
гербіцид харнес ціна - Agrobiz.net
Цена: 237,51 грн. Под заказ
Характеристики Описание
Страна производитель: США
Производитель: Monsanto
Срок применения: довсходовый
Культуры: Универсальный
Форма выпуска: концентрат эмульсии

Харнес -  вибірковий досходовий гербіцид контактної дії, для захисту посівів кукурудзи, соняшника, сої від однорічних однодольних та дводольних бур’янів а саме: гірчак березковидний, гірчак вузлуватий, гірчак почечуйний, абутилон Теофраста, види мишію, осот рожевий, просо куряче, роман польовий, види ромашків, види пальчатків, види щириць, чина бульбиста, якірці сланкі – чутливі та середньо чутливі  до дії препарату; слабочутливі – види амброзій, лобода біла, гібридна, редька дика, молочай сонцегляд, зірочник середній, дурман звичайний, гірчиця польова, підмаренник звичайний, рутка лікарська, нетреба звичайна, курячі очка, вівсюг звичайний.

Діюча речовина – ацетохлор 900г/л. Хімічна група: Хлорацетаніліди. Препаративна форма – концентрат емульсії.

Механізм дії препарату полягає в тому, що ацетохлор відноситься до інгібіторів проростків та пригнічує процес клітинного споживання кисню, його витрачання клітинами організму і виділення вуглекислого газу. Після внесення у грунт діюча речовина залишається у верхньому шарі ґрунту, проникаючи у бур’янисту рослинність через коріння і проростки. Гербіцид інгібує синтез білка у чутливих рослинах. Додаткових внесень у період тривалості захисної дії Харнесу не потрібно.

Переваги застосування  препарату Харнес:

 • Високоефективний ґрунтовий гербіцид, який застосовують до появи сходів проти найбільш поширених однорічних злакових і дводольних бур’янів.
 • Являється класикою у системі захисту кукурудзи, соняшнику і сої від шкідливих організмів без застосування механічного методу  тривалий час, що зменшує затрати праці та збільшує прибуток вирощування даної культури, адже собівартість зменшується, що у наш час є також важливим елементом.
 • Висока тривалість захисної дії від 6 до 8 тижнів а при виконанні всіх технологічних аспектів внесення від 12 до 14 тижнів.
 • Забезпечує чудовий старт культурним рослинам, кращі сходи, за рахунок відсутності конкуренції з бур’яновою рослинністю (за світло, воду, поживні речовини), що є необхідним елементом для формування майбутнього урожаю культури.
 • Малотоксичний для теплокровних тварин.
 • Протягом вегетаційного періоду препарат розкладається в ґрунті, що забезпечує використання гербіциду без будь-яких обмежень в сівозміні .
 • Знищує бур’яни, ще до появи їх сходів.
 • Зелену масу кукурудзи можна використовувати через 70 днів після внесення препарату у грунт.

Особливості внесення досходового препарату:

Культура

Об'єкт

Норма внесення препарату, л/га

Терміни внесення препарату

Норма внесення робочого розчину, л/га

Кукурудза

Однорічні злакові і дводольні бур'яни

1,5 - 3,0

Обприскування грунту до появи сходів культури

200 - 300

Соняшник

2,0 - 3,0

Соя

2,0 - 3,0

При внесенні препарату Харнес потрібно враховувати, що ефективність ацетохлору залежить від таких чинників, як рівень гумусу у ґрунті (при збільшенні рівню гумусу у ґрунті потрібно підвищувати норму витрати препарату), структури ґрунту ( на важких (глинистих, важкосуглиннистих)  за механічним  складом  ґрунтах, потрібно збільшувати норму препарату, на легких ( пішаних, супіщаних) навпаки зменшувати), запас вологи у ґрунті (в  умовах недостатньої вологості потрібно зароблювати препарат у грунт  на глибину 3 – 5 см.)

Препарат потрібно вносити у  добре підготовлений грунт у дрібногрудочкуватому стані,  адже при наявності великих грудків, знижується ефективність дії препарату тому, що збільшується площа поглинання. Типовими  чинниками  для застосування  гербіциду є наявність опадів або зрошення після обприскування на рівні 10 – 15  мм. Найкращими способами застосування  препарату Харнес: відразу після посіву, до появи сходів культури, під боронування. Якщо ж у агроценозі наявна  велика кількість пожнивних решток, найближчим часом очікується випадання дощу то препарат можна вносити без заробки у  грунт. Препарат Харнес не діє проти бур’янів, що вже зійшли.

Способи доставки
 • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
 • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует пестициды, гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска гербіцид харнес ціна: гербіциди купити гербіциди купити харнес 90 к.е. харнес 90 к.е. ціна харнес 90 к.е.