Хелафіт-комбі

11.07.2017    Удобрения — Минеральные удобрения    Киев
Хелафіт-комбі - Agrobiz.net
Цена: 165,00 грн. Нет в наличии

Описание

Хелафіт®- комбі Хелафіт® комбі препарат оперативного дії на урожай і його якість, в період вегетації, що підвищує біологічну активність рослини і його репродуктивні функції. За функціональним призначенням препарат Хелафіт комбі багатоцільовий стимулятор захисних реакцій, загальної неспецифічної стійкості рослин (імунного статусу) до несприятливих факторів росту і розвитку рослин, що містить: Багатофункціональні стимулятори і модулятори зростання (ауксини, цитокініни, гібереліни, бетаїн, амінокислоти, фульвові і гумінові кислоти та ін.); Комплекс легкозасвоюваних мікроелементів в збалансованої для всіх стадій розвитку хелатній формі (Fe, Mg, Mn, Zn, Mo, Cu, B); Суперечки і клітини культур-продуцентів з родів Bacillus subtilis, Pseudomonas, Trichoderma, Agrobacterium і їх метаболітного комплекс для захисту рослин від комплексу грибних і бактеріальних хвороб;
  Він гармонізує і покращує зростання всієї рослини завдяки сінергітіческій дії входять до нього індуктор-коктейлів, яке охоплює вегетативні та генеративні органи, і кореневу систему. Під дією препарату включається каскад хелофіт-індукованих перебудов в гормональній системі, захисні реакції і хімічні зв'язки, відповідальні за активізацію інтегрованої системи захисних механізмів, що сприяють максимальної реалізації природного імунного потенціалу рослин. Хелафіт® захищає рослини під час несприятливих погодних умов, посухи, нeдocтaтка вологи, високих, низьких і негативних температур, стимулюють процеси репарації після дії ушкоджує температур, що в свою чергу збільшує тривалість та інтенсивність фотосинтезу. Під впливом препарату суттєво обмежується затримка росту і розвитку рослин, викликана хімічним стресом від застосування пестицидів, несприятливих факторів біотичної і абиотической природи і від механічних пошкоджень. Хелафіт у велічівает фотосинтетичну активність і відновлює процеси росту, цвітіння, плодоношення за рахунок високої концентрації фітогормонів. Іммуномодулятороние компоненти препарату стимулюють процеси запилення, особливо при високих температурах, підвищуючи життєздатність пилку в умовах нестачі вологи, сприяють зниженню наслідків стресу, зміцнюють імунний статус. Включені до складу препарату високоефективні органічні розчинники-ад'юванти і прилипачі, дозволяють компонентів препарату протягом 0,5-2-х годин практично повністю засвоїтися рослинами. Це в комплексі з індукторболезнеустойчівимі властивостями дозволяє зменшити дозу застосування пестицидів на 20-50%.
Він інтенсифікує метаболізм основних елементів живлення (NPK) і їх вплив на ключові обмінні процеси, незалежно від кореневої системи, підвищуючи засвоюваність макро- і мікроелементів рослинами. Що входять до складу Хелафіт-комбі суперечки і клітини мікроорганізмів, їх метаболіти мають антагоністичними і антибіотичні властивості, захищають рослини від комплексу грибних і бактеріальних хвороб. Вони обмежують розвиток таких хвороб як: кореневі гнилі, сіра і біла, фузаріоз, альтерніоз, борошнисту росу, пероноспороз, аскохітоз, макроспоріоз, фітофтороз бактеріози і ін. Не викликають формування резистентності у фітопатогенів. Фунгістатичну дію хелафіта грунтується не тільки на придушенні фітопатогенів, а на хелофітіндуцірованном синтезі іммунокоректоров, що забезпечують підвищення імунного статусу, що сприяє формуванню адаптивного і реалізації репродукційного потенціалу рослин.
Обприскування посівів препаратом Хелафіт-комбі, підвищує врожайність зернових колосових на 2-4, соняшнику, ріпаку на 2-3 ц га і більше. Норми застосування від 1-го (польові культури) до 2 л га (сад, овочеві культури). Термін очікування 1 день. Кратність обробок 1-3 обприскування в комплексі із засобами захисту і включенням 10-15 кг сечовини до складу бакової суміші (200 л га). Це дозволяє проводити обробку в період дозрівання овочів і фруктів.
Хелафіт не накопичується в оброблюваних рослинах і грунті. Чи не пригнічує життєдіяльність мікрофлори ґрунту. Безпечний для людини, теплокровних тварин, птахів, риб, бджіл і для навколишнього середовища.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты