Ікс-Чейндж стабілізатор

21.06.2017    Средства защиты растений — Адьюванты (прилипатели)    Киев
Ікс-Чейндж стабілізатор - Agrobiz.net
Цена: 357,57 грн. В наличии

Описание

Кондиціонер води, антиспінювач, стабілізатор

Запобігає «зв’язуванню» молекул пестицидів жорсткою водою.

Запобігає зниженню ефективності пестицидів та агрохімікатів через погану якість води

Зволожує та контролює спінювання

Запобігає лужному гідролізу пестицидів

 

Препаративна форма: розчинний концентрат Упаковка: каністра 5 л

 

Ікс-Чейндж® призначений для пом’ягшення жорсткої води та підкислення води з високою лужністю, що використовується для приготування робочого розчину пестицидів і агрохімікатів для обприскування сільськогосподарських культур.

Запобігання зв’язування пестицидів жорсткою водою

Розчинені мінерали (катіони), що знаходяться у будь-якій воді в різних кількостях, можуть негативно впливати на ефективність деяких груп пестицидів. Так, під час приготування робочого розчину частина молекул гліфосату зв’язується катіонами у воді, результатом чого є формування стійкої комплексної сполуки. Чим жорсткішою буде вода, чим більше в ній розчинено мінералів, тим більшу частку гліфосату буде зв’язано катіонами мінералів, внаслідок чого гербіцидна дія робочого розчину знижується. Групи гербіцидів, на ефективність яких впливає жорсткість води: гліфосати, сульфоніл-сечовини, клетодим, тетралоксидими, фенокси-гербіциди (2,4Д, МЦПА, тощо) Під жорсткістю води розуміють відсотковий вміст у ній солей кальцію та магнію. Воду з високим вмістом та- ких солей називають жорсткою, а з низьким вмістом – м’якою. Жорсткість води вимірюється концентрацією іонів кальцію та магнію (Ca2, Mg2 та Fe2) на одиницю об’єму води. Вода вважається жорсткою, якщо вміст чистого кальцію в ній перевищує 35 мг/л (або 88 мг/л карбонату кальцію). Зазвичай жорстка вода має підви- щений рН, але не завжди. Під час приготування робочого розчину Ікс-Чейндж додається у воду першим та «зв’язує» (деактивує) катіони, після чого додається гліфосат. Завдяки цьому гліфосат проявлятиме свою гербіцидну активність безперешкодно та в повному обсязі.

Запобігання лужному гідролізу пестицидів

Лужна деградація пестицидів майже завжди асоціюється із жорсткою водою. Найбільш яскравим прикладом не- стабільності в лужному розчині є диметоат, який протягом однієї години за рН 9 втрачає свою активність на 50%. Групи пестицидів, на ефективність яких впливає високий показник рН води: диметоат, пиретроїди, хлорпірифос, фенмедіфам. Додавання ІксЧейндж® у нормі 0,1% (100 мл на 100 л води) знизить реакцію робочого розчину до близько рН 5, що запобігатиме зниженню ефективності пестицидів.

Зволоження та контроль спінювання

Зволоження запобігає занадто швидкому висиханню пестицидів та його кристалізації на поверхні рослини, що призводить до погіршення його абсорбції. Плівка, що утворюється на оброблюваній поверхні завдяки ІксЧейндж вирішує цю проблему, а також запобігає змиванню пестицидів. Контроль спінювання спрощує технологічний процес приготування робочого розчину та мінімізує час, втра- чений на очікування осідання піни. Культури і терміни використання: ІксЧейндж® може використовуватись на будь-яких культурах та в будь-які терміни за умови, що пестициди застосовуються відповідно до реєстраційних вимог. Кількість обробок Ікс-Чейндж® не обмежена. Рекомендації щодо приготування робочого розчину: Наповніть бак до половини водою та почніть перемішування. Ікс-Чейндж® потрібно додавати перед додаванням пестициду. Продовжіть наповнення резервуару до необхідного об’єму, не виключаючи перемішування.

Норми застосування Визначення норми Ікс-Чейндж проводиться залеж- но від жорсткості води, що визначається за допомо- гою тестових смужок. За відсутності тесту води рекомендована норма препарату Ікс-Чейндж становить 0,25% від загально- го об’єму робочого розчину, тобто 250 мл на кожних 100 л робочого розчину.

 

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует адьюванты (прилипатели)?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Ікс-Чейндж стабілізатор: ікс-чейндж стабілізатор пар поверхнево-активні речовини