Ікс-Чейндж стабілізатор

30.08.2016    Средства защиты растений — Адьюванты (прилипатели)    Киев
331,52 грн.
Ікс-Чейндж стабілізатор - Agrobiz.net

Описание

Кондиціонер води, антиспінювач, стабілізатор

Запобігає «зв’язуванню» молекул пестицидів жорсткою водою.

■ Запобігає зниженню ефективності пестицидів та агрохімікатів через погану якість води

■ Зволожує та контролює спінювання

■ Запобігає лужному гідролізу пестицидів

 

Препаративна форма: розчинний концентрат Упаковка: каністра 5 л

 

Ікс-Чейндж® призначений для пом’ягшення жорсткої води та підкислення води з високою лужністю, що використовується для приготування робочого розчину пестицидів і агрохімікатів для обприскування сільськогосподарських культур.

■ Запобігання зв’язування пестицидів жорсткою водою

Розчинені мінерали (катіони), що знаходяться у будь-якій воді в різних кількостях, можуть негативно впливати на ефективність деяких груп пестицидів. Так, під час приготування робочого розчину частина молекул гліфосату зв’язується катіонами у воді, результатом чого є формування стійкої комплексної сполуки. Чим жорсткішою буде вода, чим більше в ній розчинено мінералів, тим більшу частку гліфосату буде зв’язано катіонами мінералів, внаслідок чого гербіцидна дія робочого розчину знижується. Групи гербіцидів, на ефективність яких впливає жорсткість води: гліфосати, сульфоніл-сечовини, клетодим, тетралоксидими, фенокси-гербіциди (2,4Д, МЦПА, тощо) Під жорсткістю води розуміють відсотковий вміст у ній солей кальцію та магнію. Воду з високим вмістом та- ких солей називають жорсткою, а з низьким вмістом – м’якою. Жорсткість води вимірюється концентрацією іонів кальцію та магнію (Ca2, Mg2 та Fe2) на одиницю об’єму води. Вода вважається жорсткою, якщо вміст чистого кальцію в ній перевищує 35 мг/л (або 88 мг/л карбонату кальцію). Зазвичай жорстка вода має підви- щений рН, але не завжди. Під час приготування робочого розчину Ікс-Чейндж додається у воду першим та «зв’язує» (деактивує) катіони, після чого додається гліфосат. Завдяки цьому гліфосат проявлятиме свою гербіцидну активність безперешкодно та в повному обсязі.

■ Запобігання лужному гідролізу пестицидів

Лужна деградація пестицидів майже завжди асоціюється із жорсткою водою. Найбільш яскравим прикладом не- стабільності в лужному розчині є диметоат, який протягом однієї години за рН 9 втрачає свою активність на 50%. Групи пестицидів, на ефективність яких впливає високий показник рН води: диметоат, пиретроїди, хлорпірифос, фенмедіфам. Додавання ІксЧейндж® у нормі 0,1% (100 мл на 100 л води) знизить реакцію робочого розчину до близько рН 5, що запобігатиме зниженню ефективності пестицидів.

■ Зволоження та контроль спінювання

Зволоження запобігає занадто швидкому висиханню пестицидів та його кристалізації на поверхні рослини, що призводить до погіршення його абсорбції. Плівка, що утворюється на оброблюваній поверхні завдяки ІксЧейндж вирішує цю проблему, а також запобігає змиванню пестицидів. Контроль спінювання спрощує технологічний процес приготування робочого розчину та мінімізує час, втра- чений на очікування осідання піни. Культури і терміни використання: ІксЧейндж® може використовуватись на будь-яких культурах та в будь-які терміни за умови, що пестициди застосовуються відповідно до реєстраційних вимог. Кількість обробок Ікс-Чейндж® не обмежена. Рекомендації щодо приготування робочого розчину: Наповніть бак до половини водою та почніть перемішування. Ікс-Чейндж® потрібно додавати перед додаванням пестициду. Продовжіть наповнення резервуару до необхідного об’єму, не виключаючи перемішування.

Норми застосування Визначення норми Ікс-Чейндж проводиться залеж- но від жорсткості води, що визначається за допомо- гою тестових смужок. За відсутності тесту води рекомендована норма препарату Ікс-Чейндж становить 0,25% від загально- го об’єму робочого розчину, тобто 250 мл на кожних 100 л робочого розчину.

 

Цена: 331,52 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ікс-Чейндж стабілізатор: ікс-чейндж стабілізатор пар поверхнево-активні речовини