Імідор ПРО, к.с. Протруйник, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Імідор ПРО, к.с. Протруйник - Agrobiz.net
1 058,00 грн. /шт В наличии
За рахунок високотехнологічних речовин в препаративній формі, що містить концентрат суспензії препарату.ІМІДОР ПРО відмінно прилипає до зернівки, створюючи щільну плівку та проникає в середину зернівки. ІМІДОР ПРО володіє високою системною активністю, проникаючи в проростки і молоді рослини переміщуючись акропетально (знизу-вверх) ефективно захищаючи, від грунтових шкідників та шкідників сходів, молоду рослину. Механізм дії інсектицида полягає в подавленні нерво­вих рецепторів комах. ІМІДОР ПРО активно впливаючи на нервову систему шкідників, блокуючи нікотиненергічні рецеп­тори постсинаптичного нерву, знищує їх.ІМІДОР ПРО ефективно знищує навіть види стійкі до фосфорорганічних інсектицидів. Імідор ПРО ефективний за будь-яких погодних умов. Завдячуючи високій активності поглинання та переміщення діючої речовини по рослині, Імідор ПРО високоефективний навіть за сухого та жаркого клімату, залишаючись, при цьому, не фітотоксичним до рослини.Спектр дії:Імідор ПРО – ефективно контролює грунтових шкідників (дротяники, личинки хрущів) та шкідників сходів (хлібна жужелиця, блішки (види), попелиці (види), злакові мухи (види), довгоносики, цикадки, ріпакові пильщики)Період захисної діїГарантовано, протягом 2-3 тижнів, забезпечує захист сходів культури від усіх важливих шкідників листя та ґрунтових шкідників.Швидкість діїПрепарат володіє високою токсичною дією, внаслідок чого загибель шкідників після контакту з насінням або рослинами настає вже за кілька годин.
Найвища біологічна ефективність досягається при використанні в бакових сумішах з фунгіцидними протруювачами СКАРЛЕТ МЕ, БЕНЕФІС МЕ.Бакові суміші найширше розкривають потенціал рослини, стимулюючи та посилюючи ріст та розвиток вегетативної маси та кореневої системи. Суміші підвищують посухостійкість, морозостійкість, покращують відновлення весняної вегетації в озимих культурах, посилюють інші життєво важливі функції у рослин – підвищуючи, тим самим врожайність.Економічні переваги від застосування Імідор ПРОЗастосування протруйника Імідор Про ком-пенсує або виключає повністю необхідність двох чи трьох по­верхневих обробітків від шкідників, що можуть з’являтися під час вегетації.Застосування Імідор ПРО гарантує 100% захист сходів, що виключає завищених норм висіву насіннєвого матеріалу.Клас небезпеки3 клас небезпеки, речовина помірно небезпечнаФітотоксичністьПри застосуванні в рекомендованих дозах фітоток­сичної дії не виявлено
Інсектицидний протруйник системної та контактної дії для передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур проти широкого спектру шкідників.
Не токсичний для рослинЕфективний контроль комплексу шкідників в ґрунті та сходівВідмінний захист культури в найбільш уразливій стадії — стадії сходівСистемна дія з тривалим періодом захисної дії, як мінімум протягом 2-3 тижнів після сходівПовне знищення шкідників, в тому числі шкідників які мають резистенцію до інсектицидів карбофуранової групиЕфективна дія незалежно від кліматичних умовНеперевершена рострегулююча дія на кореневу систему – стимулює ріст, збільшує об’єм, довжину, збільшує кількість кореневих волосків.Підвищує посухостійкість у рослин, покращується відновлення весняної вегетації в озимих культур.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует протравители семян?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Імідор ПРО, к.с. Протруйник: імідор про, к.с. протруйник, купити імідор про, протруйники, ціна імідор про,