Імпекс Дуо, в.р. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Імпекс Дуо, в.р. Гербіцид - Agrobiz.net
630,34 грн. /шт В наличии
Діючі речовини Імпекс дуо імазапір і імазамокс швидко поглинаються через листя і коріння, потрапляють через ксиліт і флоему, вони діють, як інгібітор ензиму ацетогідроксіацід синтазу (AHAS) або ацетолактатсинтази (ALS). Цей ензим є тільки у рослин і бактерій, його немає у тварин. AHAS є каталізатором перших ступенів біосинтезу ланцюжка амінокислот: валін, лейцин і ізолейцин. Ці амінокислоти - ключові для білків, необхідних для росту рослинних клітин. Інгібування AHAS імідазолінів сприяє зниженню синтезу цих амінокислот, призводить до загибелі чутливих бур'янів.
За стадіями розвитку соняшнику. Оптимально застосовувати у фазі 4-го справжнього листка - відповідно до реєстрації. Застосовувати тільки на гібридах соняшнику системи виробництва Clearfield® з гарантією від постачальника на стійкість до гербіциду Євро-лайтинг.За стадіями розвитку бур'янів. Імпекс дуо слід застосовувати в період активного росту бур'янів. Дводольні бур'яни не повинні переростати фазу 6-ти листків (лобода біла - 4-х листків), а злакові - 4-х листків. При високій засміченості видами амброзії рекомендована фаза - до 4-х справжніх листків бур'яну.Крім зійшли до моменту обробки бур'янів, Імпекс дуо при попаданні в грунт стримує і проростають бур'яни. При вищевказаних фазах розвитку бур'янів соняшник, як правило, знаходиться в стадіях 2-6-ти справжніх листків.Не рекомендується застосовувати препарат до настання фази 2-х листків у культури.Імпекс дуо буде також стримувати проростають бур'яни.При наявності проблем з вовчка. Оскільки вовчок починає паразитувати на соняшнику досить пізно, для її ефективного контролю слід застосовувати гербіцид Імпекс дуо (аналог Евролайтінг) в фазу 8-10-ти листя у культури. У цьому випадку можливе незначне зниження ефективності препарату проти переросли бур'янів, проте забезпечується надійне протидія ураження рослин соняшнику вовчка.метод застосуванняІмпекс дуо (аналог Евролайтінг) застосовується тільки наземним способом. Увага препарат високотехнологічний:вимагає рівномірного внесення по всій площі (перекриття проходів обприскувачем необхідно звести до мінімуму);не допускати знесення робочої рідини на сусідні поля;після закінчення роботи необхідно ретельно промити всі частини обприскувача водою.Витрата робочої рідиниЗастосовувати Імпекс дуо з розрахунку 200 - 400 літрів води на гектар. Внесення має бути рівномірним, обприскувач відрегульованим. При використанні гербіциду Імпекс дуо на посівах за технологією з мінімальною або нульовою обробкою грунту витрата води повинен бути не нижче 250 літрів. Витрата робочої рідини потрібно збільшувати при підвищеній густоті стояння культури та / або при великій кількості рослинних залишків.
унікальна можливість знищення широкого спектра бур'янів в посівах соняшнику за допомогою післясходового внесення гербіциду з гнучкими термінами застосування.
Імпекс дуо це післясходовий гербіцид на соняшнику з широким спектром дії. Одна обробка за весь вегетаційний період знищує злакові та дводольні бур'яни, в тому числі найбільш проблемні (вовчок (дзига), осот, амброзія та ін.). Ефективність практично не залежить від кількості опадів - діє через листя і тривалий час через грунт можливе використання в системах мінімальної і нульової (no-till) обробітку грунту.
Страна производитель: Украина
Применение: для подсолнечника
Форма выпуска: раствор
Тип (по способу проникновения в организм): Контактного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Імпекс Дуо, в.р. Гербіцид: в.р. гербіцид, гербіциди, імпекс дуо, купити імпекс дуо, ціна імпекс дуо,