Іназума, в.г. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Іназума, в.г. Інсектицид - Agrobiz.net
1 602,05 грн. /шт В наличии
Інсектицид ІНАЗУМА® має в своєму складі дві діючі речовини, що впливають на нервову систему комах, але відносяться до різних хімічних класів та мають різний механізм дії на шкідників. Ацетаміприд, як конкурент ацетилхоліну, блокує роботу постсинаптичних рецепторів, що призводить до надмірного збудження та загибелі комах (механізм дії на шкідника за міжнародною класифікацією IRAC* – 4a). Лямбда-цигалотрин (механізм дії на шкідника за міжнародною класифікацією IRAC* – 3a), впливає на обмін кальцію в синапсах та порушує роботу натрій-калієвих каналів, що призводить до порушення функцій нервової системи, загального паралічу та швидкої загибелі.Після застосування ІНАЗУМА® шкідники гинуть як від безпосереднього контакту, так і після поїдання оброблених рослин. Ацетаміприд діє головним чином системно, потрапляючи в рослину захищає її на довгий час і контролює шкідників навіть у важкодоступних місцях. Залежно від виду комах проявляє токсичну дію на яйця, личинки та дорослу форму. Лямбда-цигалотрин – має контактно-шлункову дію на шкідників і застосовується для створення "стоп – ефекту", що є особливо важливим за високої чисельності дорослих форм жуків та клопів.* - IRAC (Insecticide Resistance Action Committee) – комітет з вивчення резистентності інсектицидів.СПЕКТР ДІЇ:ІНАЗУМА® має високу інсектицидну активність проти представників родин: лускокрилих - Lepidopterа, напівтвердокрилих - Hemiptera, трипсів - Thysanoptera, твердокрилих - Coleoptera та рівнокрилих -Homoptera.
Для досягнення найкращого результату ІНАЗУМА® необхідно застосовувати, коли в рослині ще зберігається активний сокорух, а популяція шкідників ще сильно не розрослась і більшість їх знаходиться в фазі яйця та личинок, і їхній вплив на врожай та якість зерна мінімальні.
призначений для застосування на зернових культурах проти комплексу шкідників, зокрема на озимій пшениці проти попелиць, п’явиць, трипсів, хлібних жуків та клопа шкідливої черепашки.
двохкомпонентний інсектицид, що має системну та контактну дію;висока біологічна ефективність проти комплексу шкідників;ефективний проти шкідників стійких до фосфорорганічних інсектицидів;блискавична дія на шкідників та подовжений період захисту;проявляє токсичну дію на яйця, личинки та імаго шкідника;ефективність препарату мало залежить від температурного режиму застосування, фази розвитку шкідника та фази розвитку культури;застосування проти колюче-сисних шкідників гарантовано зберігає класність зерна і його хлібопекарські властивості;сучасна формуляція та зручна у використанні препаративна форма.
Срок применения: в период вегетации
Форма выпуска: гранулы
Применение: для рапса
Производитель: Sumi Agro
Страна производитель: Япония
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Іназума, в.г. Інсектицид: в.г. інсектицид, іназума, інсектициди, купити іназума, ціна іназума,