Ініціатор 3 кг

07.09.2016    Средства защиты растений — Инсектициды    Черновцы
8 000,00 грн.
Ініціатор 3 кг - Agrobiz.net
Характеристики
Культуры: универсальное
Срок применения: во время посева
Страна производитель: Германия
Производитель: Bayer
Форма выпуска: таблетки

Описание

Ініціатор® 200Т, т. – це комбінація системного інсектициду з добривами подовженого терміну дії у вигляді зручної для використання таблетки. Ініціатор® забезпечує як довготривалий захист саджанців плодових, декоративних, лісових культур від шкідників так і стрімке та інтенсивне їх зростання. Таблетка Ініціатора кладеться в посадкову яму при садінні саджанців на постійне місце.

Переваги

  • Надійний, довготривалий захист саджанців плодових, декоративних та лісових культур від пошкодження сисними, листогризучими, грунтовими шкідниками – до 1-2 років в залежності від швидкості зростання та умов вирощування.
  • Прискорення росту саджанців, швидке їх приживлення, укорінення та розвиток.
  • Цільовий захист певного саджанця, без втрати діючої речовини та негативного впливу на довкілля.
  • Використання добрив саджанцями безпосередньо коли це потребує рослина.
  • Не потребує спеціального приготування та має високий рівень безпеки при використанні.
  • Ефект «синергізму» від поєднання інсектициду та комбінації добрив. Комбінація діючої речовини та поживних речовин в препараті підсилює дію одне одного.

Шкідливий об'єкт

Попелиці, брунькові довгоносики, листомінуючі молі, каліфорнійська щитівка, листовійки, совки, личинки хрущів (травневий, волохатий, червневий та ін.), ковалики (дротяники), піщаний мідляк, кравчик-головач, капустянки, сосновий і непарний шовкопряди, звичайний та рудий соснові пильщики, короїди, златки

Об'єкт застосування

Саджанці плодових культур

Метод застосування

Внесення препарату в лунку при посадці або в кореневу зону в період вегетації.

Рекомендації щодо застосування

Застосовують Ініціатор® при садінні саджанців на постійне місце вирощування, а також у період їх вегетації. При садінні саджанців вносять в садивну яму 1-2 таблетки препарату в залежності від вегетативної маси рослини. В період вегетаці саджанців рекомендовано вносити 1-2 таблетки в кореневу зону рослини один раз на рік. Щоб полегшити роботу, спочатку слід зволожити землю, а потім за допомогою палиці, або іншого приладу доставити таблетку в кореневу зону рослини. Наприкінці слід гарно полити грунт водою.

    

Цена: 8 000,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ініціатор 3 кг: заказать ініціатор 3 кг ініціатор 3 кг інсектициди купить ініціатор 3 кгб цена ініціатор 3 кг