Инсектицид Дурсбан Ультра

27.08.2015    Средства защиты растений — Инсектициды    Одесса
375,20 грн.
Инсектицид Дурсбан Ультра - Agrobiz.net

Описание

Дурсбан Ультра


Інсектоакарицид

Діюча речовина: хлорпірифос, 480 г/л.

ТУ У 24.2-31052661-002:2008

Технологія виробництва розроблена та впроваджена фірмою «Кемілайн Агро».

Препаративна форма: концентрат емульсії.


Механізм дії: препарат  контактно-системної дії є інгібітором синтезу холинестерази. Діє на нервову систему шкідників, викликаючи параліч, що приводить до їх загибелі. Ефективно пригнічує резистентні (стійкі) форми шкідників, що виникають в процесі інтенсивного застосування пиретроїдів, неоникотиноїдів та деяких інших інсектицидів.

Володіє потужною фумігантною активністю, що дозволяє знищувати приховано-існуючих або тих, що знаходяться в схованках шкідників, завдяки чому Дурсбан Ультра є більш ефективнішим за інші інсектициди.

Дурсбан Ультра є яскраво вираженим контактно-шлунковим інсектицидом, що забезпечує швидку стартову дію (декілька секунд або хвилин) та довготривалу післядію ( на протязі двох тижнів).

Однаково ефективно діє проти  любої стадії шкідників (імаго, личинки різного віку або яйця).


Період захисної дії: 14-21 день.


Призначення: інсектоакарицид контактно-шлункової дії для боротьби з широким спектром шкідників на плодових культурах, виноградниках, картоплі, хмелю та інших с/г культурах.


Застосування та норми:


Культура Шкідливий об’єкт Норма витрати препарату, л/га Кратність обробок
Яблуня, груша Плодожерки, листовійки, молі, кліщі, попелиці та інші 2,0 2
Персик, абрикос Несправжньощитівка та інші шкідники 2,0 1
Виноградники Гронова листовійка, кліщі, попелиці 1,0-2,0 2
Картопля Колорадський жук 1,5 2
Буряки цукрові Довгоносики, совки, щитоноски, блішки, попелиці листкові та інші 0,8-2,5 2
Хміль Павутинний кліщ, попелиці, люцерновий довгоносик 1,5-3,0  2


Норми витрати робочого розчину: для обприскування польових культур 200-300 л/га, плодових культур та виноградників 400-1500 л/га, хмелю 800-2000 л/га.


Загальні рекомендаці: рекомендується раннє ранкове чи пізнє вечірнє обприскування типовими обприскувачами при температурі не більше +20 оС. Не застосовувати менше ніж за 3 години до опадів.

Робочий розчин готується шляхом розчинення препарату у воді без механічних домішок, в кількостях, що не перевищують потреби і безпосередньо перед застосуванням. Концентрація робочого розчину 0,15-0,3%.

Дурсбан Ультра має широкий спектр застосування проти родин твердокрилих, лускокрилих, напівтвердокрилих, рівнокрилих. Сумісний з багатьма пестицидами, за винятком препаратів на основі міді. В кожному окремому випадку рекомендується проводити перевірку на сумісність.

Обприскування проводять при швидкості вітру не більше 5 м/сек, не допускаючи знесення на сусідні культури.


Переваги:  • стійкий до змиву за рахунок інтенсивного проникнення в кутикулу листа; через 2 години після внесення опади не зменшують ефективність препарату

 

  • активний в широкому діапазоні температур: чудово діє як при відносно низьких температурах (в ранньо-весняний період при виході шкідників із зимової діапаузи), так і при дуже високих (пізньою весною або влітку в період їх масового розвитку), коли пиретроїди практично не працюють;

 

  • не фітотоксичний для всіх культур, що обробляються, в будь-якій  фазі їх розвитку;

 

  • сумісний з іншими пестицидами (акробат, арриво, базудин, Бі-58 новий, децис, імпакт, карате, ридоміл, фурор, фитал, фундазол та інші пестициди, які мають нейтральну або слабо кислу реакцію робочого розчину);

 

  • не селективний, вражає більшість видів комах та кліщів;

 

  • висока біологічна ефективність препарату;

 

  • нетоксичний для теплокровних, корисних комах;

 

  • розкладається у грунті та рослинах за 20-30 діб.Цена: 375,20 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв
Варианты поиска Инсектицид Дурсбан Ультра: "инсектицид дурсбан ультра цена" "купить дурсбан ультра" "купить инсектицид дурсбан ультра в украине" дурсбан ультра инсектицид дурсбан ультра купить инсектицид дурсбан ультра