Инсектицид Ланнат

23.07.2016    Средства защиты растений — Инсектициды    Одесса
371,00 грн.
Инсектицид Ланнат - Agrobiz.net

Описание

ЛАННАТ

 

Ланнат®,Новий інструмент для надійного контролю як сисних, так і листогризучих шкідників на багатьох культурах  • Швидка контактно-шлункова дія на всіх стадіях розвитку шкідників;

 

  • Висока технологічність та гнучкий температурний режим використання;

 

  • Володіє трансламінарною активністю, що забезпечує контроль шкідників на зворотньому боці листка. 


Діюча речовина: метоміл, 200 г/л


Упаковка: 5 л; 1 л


Препаративна форма: розчинний концентрат


Спектр дії


Ланнат® 20 р.к. є високоефективним інсектицидом проти багатьох видів лускокрилих шкідників, попелиць, жорсткокрилих, цикадок, блішок, трипсів і т.д. Ланнат здатний контролювати дорослих комах, німф, личинок, а також відкладені яйця шкідників при пря­мому контакті.


Механізм дії


Ланнат® 20 р.к. відноситься до хімічного класу карбаматів; на клітинному рівні препарат блокує фермент ацетилхолінестера3у в синапсі нервової системи комахи.


У шкідників, оброблених Ланнатом®  20 р.к., проявляються наступні симптоми:  • Конвульсії

 

  • Гіперактивність

 

  • Параліч

 

  • Тремтіння кінцівокПрямий контакт є найбільш ефективним методом контролю шкідників, тому що Ланнат® 20 р.к. швидко проникає в комаху через кутикулу або міжсегментальні мембрани. Ефект інтоксикації комахи при пря­мому контакті можна спостерігати вже через декілька хвилин, а максимальна ефективність досягається на протязі двох днів після обробки.


Ланнат®20 р.к. при прямому контакті також знищує відкладені яйця шкідників. Як правило, оброблені яйця не виживають, якщо обробка була проведена до фази «чорної головки». Личинка, яка відроджується з оброблених яєць, як правило, не встигає навіть повністю з них вийти перед тим, як загинути.


Не дивлячись на те, що прямий контакт є найбільш ефективною формою контролю, поїдання обробленої листкової поверхні або живлення соком також про­являє високотоксичний ефект на комаху. Шкідники, які не мали прямого контакту з Ланнатом®, контр­олюються шляхом кишкової дії.


Швидкість дії


Препарат швидко проникає в середину листка, створюючи згубну (особливо актуально для сисних шкідників (попелиці, трипси), концентрацію в клітинному сокові. Останні дослідження, що провела компанія «Дюпон», показали, що смертність 40% шкідників відбувається протягом перших 15 хв після обробки як при прямому контакті, так і при поїданні обробленої листкової поверхні.


 


боротьба

Гусениці
боротьба

Цикадки


 


 


боротьба

Попелиці


 


Трансламінарна активність


Трансламінарна

Ланнат® 20 р.к. володіє трансламірною активністю, тобто здатний проникати до нижньої сторони листка, в результаті чого інсектицид здатний контролювати шкідників як з верхньої, так і з протилежної сторони листків.


Рекомендації щодо використання


Ланнат® 20 р.к. слід застосовувати в рекомендова­них нормах витрати в період відродження перших личинок. Для отримання високої ефективності пре­парату необхідно забезпечити якісне та рівномірне покриття поверхні рослин.


Додавання адьюванту


З метою забезпечення рівномірного покриття на поверхні рослин та підвищення ефективності інсек­тициду можливе додавання багатофункціонального адьюванту Кодасайд у нормі 2,0-2,5 л/га.


Правильний спосіб змішування інсектициду Ланнат® з Кодасайд 950 м.е.  • В окремому контейнері попередньо до Кодасайд (2,0-2,5 л/га) додається повна норма інсектициду Ланнат® (0,8-1,2 л/га) та розмішується до утворення емульсії. 

 

  • Потім заповнити одну третину баку обприскувача водою і додати емульсію, що утворилася в результаті змішування Кодасайду із інсектицидом Ланнат®. 

 

  • До кінця заповнити бак обприскувача водою при постійному перемішуванні.Стійкість до зовнішніх факторів довкілля


Ланнат® 20 р.к. є ефективним як в прохолодну, так і в жарку погоду. Немає необхідності проводити повторну обробку, якщо дощ пройшов після висихан­ня робочого розчину Ланнату® на оброблених рос­линах (зазвичай 2 години після обробки).


Ланнат ® 20 р.к. є фотостабільним під дією соняч­ного випромінювання.


Сумісність


Ланнат® 20 р.к. добре змішується з багатьма фунгі­цидами, інсектицидами та мікродобривами. Ланнат® 20 р.к. несумісний з Бордоською рідиною, вапняко­во-сірчаним розчином, залізом або високолужними розчинами.


Слабо лужні розчини слід застосовувати відразу після їх приготування.


 


Культура Капуста Томати Цибуля
Шкідник Білани, капустяна совка, капустя­на міль, попелиці, трипси, хрестоцвітні блішки Комплекс совок, попелиці, трипси Трипси
Норма витрати, л/га 0,8-1,2 0,8-1,2 0,8-1,2
Норма робочого розчину, л/га 200-400 200-400 200-400
Кратність обробок 3 3 3
Період очікування, днів 14 14 14
Строки виходу людей для проведен­ня механізованих і ручних робіт 3/10 3/10 3/10
Інтервали між обробками складають 8-10 днів.


 


 


Високоефективний оптова


 


Безпечність Ланнату® 20 р.к. по відношенню до корисної ентомофауни та запилювачів  • Ланнат® 20 р.к. є токсичним для багатьох видів корисних комах при прямому контакті, але короткий період напіврозкладу препарату у навколишньому середовищі сприяє швидкому відновленню популяцій корисних ентомофагів.

 

  • Ланнат® 20 р.к. є високотоксичним препаратом для бджіл при прямому контакті. Хоча, при висиханні робочого розчину на поверхні рослин небезпека для запилювачів стає мінімальною, все ж таки слід обмежити літ бджіл до 2 діб після проведення обробки цим інсектицидом. 


Переваги застосування  • Надійно контролює широкий спектр гризучих та сисних шкідників;

 

  • Ефективний на всіх стадіях розвитку личинок, володіє контактною активністю проти дорослих комах (метеликів та багато інших шкідників) та яєць;

 

  • Швидка дія: 40% комах гинуть на протязі 15 хвилин, 70% - протягом 1-ї години, 90% протягом 4-х годин;

 

  • Шкодочинність комах швидко знижується після обробки завдяки як контактній, так і кишковій дії;

 

  • Можливе застосування за 14 діб до збору врожаю;

 

  • Дуже низька вірогідність виникнення перехресної резистентності;

 

  • Низький ризик накопичення залишків діючої речовини в продукції;

 

  • Стійкий під впливом зовнішніх факторів навколишнього середовища;

 

  • Ідеально вписується в існуючі системи захисту овочів.характерисики

 

Цена: 371,00 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв
Варианты поиска Инсектицид Ланнат: "инсектицид ланнат цена" "купить инсектицид ланнат в украине" "купить ланнат" инсектицид ланнат купить инсектицид ланнат ланнат