Ялівець лускатий - Juniperus squamata Blue Carpet (висота 15-20см, горщик 2л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Можжевельника    Луцк
90,00 грн.
Ялівець лускатий - Juniperus squamata Blue Carpet (висота 15-20см, горщик 2л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Низкорослый
Страна производитель: Украина

Описание

Juniperus squamata Blue Carpet - швидкозростаючий хвойний вічнозелений кущ, що досягає до десяти років висоти 0,3 м, діаметра - 1,5 м. Крона плоска, широка, з сильними гілками. Хвоя колюча сріблясто-блакитна. Плоди - темно-сині з білястим восковим нальотом шишкоягоди. У рік виростає на 3 см у висоту і 5 см в ширину. Для формування більш густої крони проводять легку обрізку.

Ялівець лускатий Блю Карпет (Блакитний Килим) слід садити на добре освітлених ділянках. До грунтів маловимогливий. Краще росте на родючих, добре дренованих грунтах. Не можна допускати застою води та сильного засолення. Морозостійкий. Стійкий до задимлення та загазованості, добре переносить стрижку.

Juniperus squamata Blue Carpet цінується садівниками і ландшафтними дизайнерами за яскравий колір хвої і невибагливість. Завдяки порівняно швидкому зростанню цей сорт надзвичайно популярний як грунтопокривна рослина. Використовується для озеленення кам'янистих садів, схилів, альпійських гірок. Може вирощуватися в контейнері, тому підійде для озеленення дахів та балконів.

Цена: 90,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос