Ялина колюча - Picea pungens Glauca Globosa (висота 40-60см, горщик 15л)

Вчера    Саженцы хвойных — Саженцы Ели    Луцк
1 350,00 грн.
Ялина колюча - Picea pungens Glauca Globosa (висота 40-60см, горщик 15л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Карликовый
Страна производитель: Украина

Описание

Picea pungens Glauca Globosa - карликовий сорт ялини колючої. Зростає так повільно, що в 30-річному віці досягає лише 1,5 м у висоту. Пагони короткі жорсткі. Молода рослина має форму приплюснутї кулі, а доросле дерево набуває ширококонічної форми. Хвоя густо розташована на пагонах, сріблясто-блакитного кольору, яскрава, дуже колюча, злегка серповидної форми, близько 1 см завдовжки. Шишки витягнутої форми, коричневого кольору, висячі. Дозрівають і обпадають в перший рік. Доживає до 500 років.

Ялина колюча Глаука Глобоза є світлолюбною. До грунту не вимоглива, але, як і всі ялинки, не переносить застійного перезволоження грунту. Морозостійка, але в перші рік-два після посадки слід подбати про весняне укриття від прямих сонячних променів, інакше саджанець може постраждати від опіків. Досить посухостійка. Стійка до диму, газу, пилу і кіптяви.

Picea pungens Glauca Globosa часто використовується в невеликих садах, для одиночних і групових посадок на газоні і в альпінаріях. Використовується також для міських посадок. Можлива посадка в контейнери.

Цена: 1 350,00 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв