Канонір, в.г. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Канонір, в.г. Інсектицид - Agrobiz.net
993,75 грн. /шт В наличии
Канонір має виражену системну та контактну активність, проникає в рослини через листя, стебла та коріння. Препарат активно діє на нервову систему шкідливих комах, блокуючи нікотинергічні рецептори постсинаптичного нерву.Інсектицид Канонір швидко пригнічує подачу сигналів через центральну нервову систему шкідників, у результаті чого вони спочатку втрачають активність руху, перестають живитися та протягом доби гинуть. За рахунок нового механізму дії препарат застосовується проти популяцій шкідників, резистентних до традиційних інсектицидів. Канонір діє як на дорослих комах, так і на личинок різного віку. Препарат забезпечує захисну дію протягом 20-25 днів після обробки, що дозволяє зменшити кількість інсектицидних обробок.
Інсектицид Канонір використовують для обприскування рослин у період вегетації при появі шкідників. Оптимальна температура повітря під час обробки – від +12 до +25°С. Дозволено одноразове використання. Термін очікування до збору врожаю – 20 днів.Порядок приготування робочого розчину препарату:Вода для приготування робочого розчину повинна бути чистою. Велика кількість сторонніх часток, мулу або глини у воді може істотно вплинути на ефективність дії інсектициду. Під час використання жорсткої води рекомендується застосовувати знижені норми концентрації робочого розчину та підвищені дози препарату.Робочий розчин готують безпосередньо перед проведенням інсектицидної обробки. Для цього потрібно відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача та наповнити бак водою наполовину, після чого включити мішалку. Потім слід залити в обприскувач необхідну кількість препарату та після ретельного перемішування долити воду до повного об’єму.Увага! Мішалка повинна бути постійно включеною.
Високоефективний системний малотоксичний інсектицид кишково-контактної дії з тривалою захисною дією проти широкого спектру шкідників.
Швидкий ефект, загибель шкідників наступає вже через півгодини після застосування;Довготривалий період захисної дії (протягом 20-25 днів);Відсутність резистентності у шкідника завдяки новому механізму дії;Широкий спектр дії та низька норма витрати препарату;Зручна препаративна форма (препарат не пилить);Відсутність фітотоксичної та ретардантної дії за умови суворого дотримання регламенту застосування препарату;Завдяки сильно вираженій системній дії надійно захищає молоді паростки та листя, які відростають вже після обробки;Препарат використовується невеликими нормами витрат, при яких шкідливий вплив на оточуюче середовище виключається;Дозволяє уникнути кількісних та якісних втрат урожаю від шкідливих комах;Інсектицид Канонір ефективний на всіх стадіях розвитку комах.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Канонір, в.г. Інсектицид: в.г. інсектицид, інсектициди, канонір, купити канонір, ціна канонір,