Казумін 2Л, р.к. Фунгіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Казумін 2Л, р.к. Фунгіцид - Agrobiz.net
715,28 грн. /шт В наличии
КАЗУМІН 2Л, РК – системний бактерицидний фунгіцид лікувальної дії, основною сферою застосування якого є лікування бактеріозів викликаних бактеріями Erwinia, Pseudomonas, Xantomonas. Казумін впливає на проліферацію (поділ та розмноження) клітин бактерій зупиняючи синтез білку, впливає на РНК в результаті чого зупиняється ріст і розмноження бактерій.
В САДІВНИЦТВІ:Препарат застосовується після найперших ознак прояву бактеріального опіку; оптимальний час для застосування – період цвітіння. Температурний режим для застосування складає +15 … +25°С (при нижчих чи вищих температурах бактеріальний опік не розвивається). КАЗУМІН 2Л, РК має сильну дію на паршу яблуні та груші, тому не має необхідності додавати в бакову суміш фунгіцид проти парші!ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КАЗУМІН® 2Л В ОВОЧІВНИЦТВІ:Препарат застосовується після перших ознак прояву бактеріозів, за умови сильного ураження, застосовується повторно через 7-14 днів. Температурний режим для застосування складає +10…+ 25°С. Для розширення спектру проти грибкових хвороб та подовження захисного періоду проти бактеріозів використовується в суміші із мідьвмісними препаратами, наприклад Медян Екстра 350, КС. Проти бактерій виду Xanthomonas необхідно використовувати препарат в підвищеній нормі (2,5-3,0 л/га), або в суміші: Казумін 2Л (1,5 л/га) + Медян Екстра 350, КС (2,0 л/га)ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КАЗУМІН® 2Л У ПОСІВАХ РИСУ:КАЗУМІН 2Л, РК широко використовується в світі для захисту рису від пірикуляріозу (збудник – недосконалий гриб Pyricularia oryzae). Також він контролює різні бактеріози – буре бактеріальне гниття (збудник Pseudomonas vascovaginae) та кореневу гниль рису (збудник Dickeya chrysanthemi).КАЗУМІН 2Л, РК проти хвороб рису потрібно використовувати як лікувальний засіб за умови появи найперших ознак захворювання. В рослинах рису він проявляє системні властивості і зберігає свою фунгіцидну активність протягом 14 днів. Повторне обприскування слід проводити через 14-20 днів.КАЗУМІН 2Л, РК контролює різні форми пірикуляріозу (листкову, вузлову та волотеву форму). Для запобігання виникнення резистентності препарат не варто використовувати більше ніж 2 рази підряд.
Біологічний бактерицид та фунгіцид лікувальної дії!
відноситься до препаратів біологічного походження;бактерицид та фунгіцид лікувальної дії;високоефективний проти бактеріального опіку (Erwinia amylovora);має додатковий сильний ефект проти парші яблуні та груші;високоефективний проти бактеріозів на овочах викликаних бактеріями Erwinia, Pseudomonas, Xantomonas.має додатковий ефект проти церкоспорозу, септоріозу, антракнозу та бурої плямистості томатів;використовується до 3 разів, інтервал між обробками 7-14 днів;безпечний для людей, тварин та птахів, бджіл та корисної ентомофауни;мінімальний період очікування!не використовується в лікуванні людей і тварин – неможливе виникнення перехресної резистентності із звичайними антибіотиками!сумісний із більшістю інсектицидів та фунгіцидів;не фітотоксичний.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Казумін 2Л, р.к. Фунгіцид: казумін 2л, купити казумін 2л, р.к. фунгіцид, фунгіциди, ціна казумін 2л,