Кодасайд Прилипач, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Кодасайд Прилипач - Agrobiz.net
156,98 грн. /шт В наличии
Велика частина засобів захисту рослин втрачається під час обприскування, що є економічно збитковим та шкідливим для довкілля. Однією з основних причин такого нераціонального використання ЗЗР є застосування води як «транспортувальника» робочого розчину до рослини. Наслідком цього може бути погане поглинання робочого розчину, знесення крапель, випаровування, реакція домішок у воді з хімічною речовиною або, нарешті, просто погане прилипання до об’єкту.
1. Ад’ювант Кодасайд завжди потрібно попередньо змішувати з засобом захисту рослин перед тим, як додавати до баку обприскувача з водою. 2. Заповнити одну третину баку обприскувача водою і додати емульсію, що утворилася в результаті змішування Кодасайду з засобом захисту рослин. 3. До кінця заповнити бак обприскувача водою при постійному перемішуванні. Кодасайд може бути використаний у будь- яких типах обприскувачів з мішалкою. При приготуванні попереднього розчину з рідкою препаративною формою: Додати відміряну кількість Кодасайду у контейнер для змішування, додати пестицид та розмішувати до утворення емульсії. При приготуванні попереднього розчину з порошком, що змочується, або водорозчинними гранулами: Додати пестицид у контейнер для змішування, додати мінімальну кількість води, щоб утворилася м’яка паста. Згодом додати необхідну кількість Кодасайду і перемішувати до утворення емульсії. При приготуванні попереднього розчину з декількома продуктами: Якщо бакова суміш складається з більш ніж одного продукту, переконайтеся, що кожен продукт окремо змішаний з Кодасайдом до утворення емульсіїВАЖЛИВО Уникати обробки цільового об’єкту за наявності крапельної вологи. Завжди підтримувати ПОСТІЙНЕ ПЕРЕМІШУВАННЯ у баку обприскувача. Завжди забезпечувати достатній ТИСК обприскування, щоб забезпечити максимальне покриття всієї рослини та проникнення. Застереження Не обробляти культури, що знаходяться у стані стресу (внаслідок несприятливих погодних умов, проблем живлення, попереднього внесення пестицидів тощо). Не використовувати Кодасайд з ЗЗР за умов високої температури та за інтенсивного сонячного світла. Не використовувати Кодасайд з наступними хімічними речовинами: каптан або сумі- ші, що містять каптан, цианазін та суміші, фентин ацетат та суміші, фентин гідроксид та суміші, дихлофлуанід.
Багатофункціональний ад’ювант на олійній основі природного походження для підвищення ефективності використання засобів захисту рослин
Покращує прилипання; Покращує поширення та поглинання робочого розчину; Зменшує знесення крапель робочого розчину; Покращує стійкість до опадів; Зменшує випаровування; Зберігає водні ресурси; Зменшує застосування хімічних речовин; Знижує забруднення довкілля.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует адьюванты (прилипатели)?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Кодасайд Прилипач: кодасайд прилипач, купити кодасайд прилипач, прилипачі, ціна кодасайд прилипач,