Командор, в.р.к. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Командор, в.р.к. Інсектицид - Agrobiz.net
445,13 грн. /шт В наличии
Діюча речовина належить до класу нових діючих речовин – хлоронікотинілів.Імідаклоприд поглинається через кореневу систему та вегетативні органи рослин. Механізм інсектицидної дії базується на проникненні імпульсів у нервову систему комах. Командор має новий унікальний механізм дії, до якого відсутня стійкість у шкідників.ВластивостіКОМАНДОР забезпечує надзвичайно тривалий захист. Для захисту бага­тьох культур достатньо однієї обробки.Діюча речовина не втрачає біологічну ефективність при застосуванні в умовах підвищених температур та високої сонячної інсоляції, що за відсутності фітотоксичності дозволяє проводити обробку в будь­-який зручний час. Препарат має широкий спектр інсектицидної дії, добре контролює таких основних шкідників, як попелиці, білокрилки, трипси, щитівки, клопи, довгоносики, личинки коваликів, чорнишів, листоїди, мінери, терміти, саранові та ін
Обробку доцільно починати за чисельності шкідників, що перевищує економічний поріг шкідливості (залежно від виду фітофага). Препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Об'єм робочого розчину має бути достатнім для повного покриття всієї листової поверхні культури.Інсектицид токсичний для бджіл. Не можна проводити обприскування в період цвітіння.Норма витрати робочої рідиниПольові культури – 200–400 л/га, сади та виноградники – 800-­1000 л/га.
Високоефективний системний інсектицид контактно­-шлункової дії проти широкого спектра шкідників
Широкий спектр дії. Відсутність резистентності у шкідників завдяки новому механізму дії. Надійно захищає молоді пагони та листя, які відростають вже після об­ робки завдяки сильно вираженій системній дії. Застосування не залежить від температури навколишнього середовища. Відсутність фітотоксичності. Низька норма витрати Низькотоксичний для людей та навколишнього середовища. Термін внесення необмежений у будь­який період вегетації.
Применение: для виноградников
Страна производитель: Украина
Производитель: Альфа Химгрупп
Форма выпуска: растворимый концентрат
Срок применения: в период вегетации
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Командор, в.р.к. Інсектицид: в.р.к. інсектицид, інсектициди, командор, купити командор, ціна командор,