Контадор Максі, к.с. Протруйник, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Контадор Максі, к.с. Протруйник - Agrobiz.net
1 632,15 грн. /шт В наличии
Діюча речовина препарату поглинається проростками культурних рослин під час проростання і швидко та рівномірно поширюється по всіх органах рослини. За рахунок тривалої дії забезпечує захист проростків від сисних і гризучих комах-шкідників. Має контактну та шлункову дію. Блокує білкові рецептори нервових клітин, що робить неможливим передачу нервових імпульсів, викликає параліч нервової системи та загибель шкідника протягом декількох годин після початку харчування.
Для обробки слід використовувати насіннєвий матеріал, що відповідає таким вимогам:високі показники схожості та енергії проростання;відсутність сторонніх домішок у вигляді пилу, насіння бур’янів, битого та травмованого насіння, рослинних рештків тощо;вологість насіння на момент обробки має бути стандартною або на 1–2 % нижче ніж стандартна.Обробку насіннєвого матеріалу проводять завчасно або безпосередньо перед висіванням. Обов’язковою вимогою є забезпечення рівномірного покриття насіння плівкою робочого розчину. Для цього в процесі протруювання слід ретельно контролювати кількість насіннєвого матеріалу, який проходить через машину для протруювання, та кількість робочого розчину, що подається в камеру для протруювання.Приготування робочого розчину. Перед приготуванням робочого розчину препарат слід добре розмішати в каністрі. Для приготування робочого розчину необхідну кількість препарату розчиняють у 8–10 л води і добре перемішують до одержання однорідного робочого розчину. Одержаним робочим розчином обробляють 1 т насіннєвого матеріалу.При зупинках машини для протруювання не слід залишати робочий розчин препарату на тривалий час без перемішування.Застереження:протруйник забезпечує захист культурних рослин до 1,5 місяців після посіву, в залежності від погодних умов, швидкості росту та розвитку рослин, інтенсивності розвитку шкідників, у т. ч. і їхнього видового складу;зберігання протруєного насіння більше 6 місяців суттєво підвищує ризики зниження його посівних якостей;не згодовувати вегетативну масу рослин сільськогосподарським тваринам протягом 45 днів після висівання культури, насіння якої оброблялось даним препаратом.
Високоефективний інсектицидний протруйник насіння сільськогосподарських культур.
За рахунок системної дії препарат забезпечує довготривалий захист культурних рослин від наземних шкідників.Має широкий спектр дії.Особливий механізм дії препарату виключає появу явища резистентності у шкідників.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует протравители семян?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Контадор Максі, к.с. Протруйник: к.с. протруйник, контадор максі, купити контадор максі, протруйники, ціна контадор максі,