Козак, к.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Козак, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
413,15 грн. /шт В наличии
Гербіцид Козак швидко поглинається через листя й стебла з переміщен- ням до точок росту. Уповільнює синтез ліпідів (жирних кислот), внаслідок чого ріст рослин припиняється, відбувається відмирання точок росту бур’янів. У дводольних рослин препарат включається в обмін речовин і швидко розкладається, не завдаючи шкоди. Козак знищує більше 40 видів однорічних і багаторічних злакових бур’янів, в тому числі самосіви культурних злаків. Системна дія сприяє швидкому знищенню бур’янів, які припиняють ріст через 1–2 дні. Перші ознаки дії препарату проявляються через 3–7 днів у вигляді хлорозу листків і побуріння в точках росту. Повна загибель бур’янів наступає через 7–12 днів після застосування препарату. Кореневища засихають на 12-20 день після обробітку. Козак не має обмежень при використанні у сівозміні. Період напіврозпаду 1–3 дні виключає накопичення клетодиму в продукції і потрапляння в грунтові води. Козак стійкий до змивання дощем уже через годину після застосування.
Оптимальні умови для обприскування посівів препаратом: температура від +15°С до +25°С та перебування бур’янів у стані активного росту. Уникати застосування препарату під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру, інших несприятливих погодних умов та за годину до дощу. Для одержання найвищої ефективності необхідно: дотримуватися рівномірності та якості обприскування по всій площі поля; використовувати поверхнево-активні речовини; мішалка обприскувача повинна працювати протягом всього часу обробки; відразу після обприскування не слід проводити міжрядний обробіток ґрунту. Норма витрати препарату та ефективність гербіцидної обробки залежить від видового складу бур’янів та їх фазового розвитку й фізіологічного стану. Найкращий період для використання гербіциду КОЗАК — коли однорічні бур’яни сформували 2–4 листки, а багаторічні відросли до 10 см. Чим більша площа поглинання препарату, тим краще він засвоїться, вищою буде ефективність. Для знищення «падалиці» культурних злаків слід використовувати норми препарату, які рекомендовані для знищення багаторічних видів бур’янів.
Селективний післясходовий грамініцид для знищення однорічних та багаторічних злакових бур'янів
Ефективно знищує більшість злісних однорічних і багаторічних злакових бур’янів. Абсолютно селективний по відношенню до двосім’ядольних культурних рослин. Застосовується коли потрібно, незалежно від фази розвитку культури. Системна дія в поєднанні з оригінальними поверхнево-активними речовинами забезпечують знищення не тільки надземної частини, а й кореневої системи бур’янів. Тривалий період захисної дії, в оптимальних умовах достатньо однієї обробки.
Применение: для сахарной свеклы
Производитель: Альфа Химгрупп
Страна производитель: Украина
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Козак, к.е. Гербіцид: гербіциди, к.е. гербіцид, козак, купити козак, ціна козак,