Купить фунгицид Богатир Екстра

15.10.2015    Средства защиты растений — Фунгициды    Новомосковск
234,30 грн.
Купить  фунгицид Богатир Екстра - Agrobiz.net

Описание


Фунгіцид Богатир Екстра(Ридоміл Голд) комбінований фунгіцид системної та контактної дії від широкого спектру хвороб рослин,  формуляція порошок, що змочується. Діюча речовина Манкоцеб, 640 г/кг + Металаксил, 80 г/кг.Норма витрат препарату 2,5 кг/га.Переваги• Широкий спектр дії пригнічує близько 400 збудників хвороб.

• Ефективність на всіх стадіях розвитку рослин.

• Захист всієї рослини (листя, пагони, а також молоді листки).

• Подвійна дія завдяки системному та контактному компонентам.

• Стійкість до змивання дощем.

• Надійний захист проти хвороб навіть за несприятливих погодних умов.

• Малотоксичність для людини, тварин, птахів, бджіл, що практично ви-

ключає можливий негативний екологічний ефект.

Механізм діїБОГАТ?Р ЕКСТРА(Ридоміл Голд) ефективний проти збудників класу ооміцетів завдяки двом діючим речовинам. Металаксил надійно захищає оброблені та молоді пагони, що утворюються, завдяки системній і трансламінарній дії.Манкоцеб є контактним препаратом, який захищає рослини від чорної та звичайної парші, альтернаріозу, а також має стимулюючу дію на ріст та розвиток рослин.

ВластивостіФунгіцид сумісний з пестицидами, що мають нейтральну реакцію. БОГАТ?Р ЕКСТРА – надійний, ефективний та комбінований препарат, який має профілактичний, захисний та лікувальний ефект. При приготуванні водних розчинів утворює стійку суспензію. Забезпечує відмінне змочування та прилипання до поверхні рослин завдяки наявності у препаративній формі поверхнево-активних речовин.

Загальні рекомендаціїФунгіцид застосовують в період вегетації профілактично або при появі перших ознак захворювання. Обприскування потрібно провести перш ніж хвороби завдадуть незворотних втрат врожаю. Обробку проводять 3 рази з інтервалом 10-14 днів, але не більше 2-х поспіль. Рекомендується застосовувати в комплексній системі захисту з фунгіцидами Альфа-Лікар, Альфа-Мідь. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі і рясне змочування рослин під час внесення препарату.Норма витрати робочої рідиниОвочі 200–400 л/га, виноград, хміль 800-1000 л/га.


ХарактеристикиОсновные
Обрабатываемые культуры картопля,томати,огірки,виноградники,ріпак озимий,хміль,тютюн,цибуля(крім на перо)
Характер действия пестицида ?збирательного  
Тип воздействия на организм Системные  
Препаративная форма   Смачивающийся порошок
Производитель   Альфа Химгруп
Страна производитель Украина

 

Цена: 234,30 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв