Купить фунгицид Десфілар

15.10.2015    Средства защиты растений — Фунгициды    Новомосковск
224,40 грн.
Купить  фунгицид Десфілар - Agrobiz.net

Описание
Переваги• Поєднання двох діючих речовин принципово різного механізму фунгіцидної дії запобігає виникненню резистентності у патогенів. 

• Має превентивну, антиспоруляційну та лікувальну дії та добре виражений «стоп-ефект». 

• Контроль збудників хвороб на всіх стадіях розвитку. 

• Подвійний захист завдяки системному та контактному компонентам. 

• Джерело марганцю та цинку для оброблених культур. 

• Стимулююча дія на ріст та розвиток рослин. 

• Стійкість до змивання дощем. 

• Відсутність фітотоксичності. 

• Безпечність для рослин, споживачів та довкілля. 

 Механізм діїМеханізм фунгіцидної дії манкоцебу полягає в інгібуванні активності ферментів та порушенні процесів синтезу АТФ у клітинах грибів. Діюча речовина знищує конідіальне спороношення фітопатогенних грибів та обмежує ураження ними рослин. 

Цимоксаніл впливає на синтез нуклеїнових кислот, білків, жирів, дихання міцелію та проникнення мембран в клітинах патогена, що забезпечує надійне пригнічення збудника та попереджає прояв резистентності. 

 ВластивостіМанкоцеб є контактним препаратом, що забезпечує відмінну захисну дію за рахунок різностороннього впливу на широкий спектр збудників. 

Цимоксаніл переміщується в рослині трансламінарно та локально-системно, що забезпечує профілактичну, антиспоруляційну та лікувальну дію. Діюча речовина після застосування швидко потрапляє в рослину та перерозподіляється в листі та стеблах, що компенсує нерівномірний розподіл робочого розчину. Знищення патогена відбувається навіть через 1-2 дні після зараження за рахунок капсулювання інфікованих клітин рослини. 

Застосування фунгіцида Десфілар забезпечує контроль збудників з класу дейтероміцетів (альтернаріоз, макроспоріоз, антракноз, септоріоз, ризоктоніоз, чорна плямистість) та ооміцетів (фітофтороз, пероноспороз, мілдью). 

Обробка рослин препаратом Десфілар у нормі 2,5 кг/га відповідає внесенню 340 г/га марганцю та 43,2 г/га цинку, що додатково покращує ріст і розвиток рослин і підсилює їх стійкість. 

 Загальні рекомендаціїФунгіцид застосовують в період вегетації профілактично або при появі перших ознак захворювання. Обприскування потрібно провести перш ніж хвороби завдадуть незворотних втрат врожаю. Обробку проводять 3 рази з інтервалом 10-14 днів, але не більше 2-х поспіль. Рекомендується застосовувати в комплексній системі захисту з фунгіцидами Альфа-Лікар, Альфа-Мідь, Камелот. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі і рясного змочування рослин під час внесення препарату. Для підсилення лікувальної дії препарату рекомендується додавати ПАР Альфалип, 0,2-0,3 л/га. Норма витрати робочої рідиниОвочі 200–400 л/га, виноград 800-1000 л/га.

 

Цена: 224,40 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв