Купить фунгицид Камелот

15.10.2015    Средства защиты растений — Фунгициды    Новомосковск
617,10 грн.
Купить  фунгицид Камелот - Agrobiz.net

Описание
Переваги• Відсутність перехресної резистентності до фунгіцидів із інших хімічних класів. 

• Найкращі профілактичні та лікувальні властивості. 

• Високоефективний захист плодів та листового апарату. 

• Швидко проникає в рослину та не змивається дощем. 

• Низька норма витрати. 

• Відсутність фітотоксичності. 

• Безпечність для рослин, споживачів та довкілля. 

 Механізм діїМеханізм фунгіцидної дії полягає в інгібуванні синтезу ергостерину у грибів. Фунгіцид володіє контактно-системними властивостями та має профілактичну та виражену лікувальну дію. Діюча речовина швидко адсорбується тканинами рослин і поширюється акропетально. 

 ВластивостіФунгіцид пригнічує розвиток збудників грибів із класів аскоміцети, базидіоміцети та дейтероміцети. Лікувальна дія спостерігається напротязі 96 годин з моменту початку зараження. 

 Загальні рекомендаціїПрепарат забезпечує відмінну захисну дію, якщо застосовується профілактично або на ранніх стадіях розвитку хвороби (до 96 годин після зараження). Фунгіцид необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Не проводити обприскування по вологій листовій поверхні та при очікуванні дощу протягом 2-3 годин після обробки. Для попередження виникнення резистентності у збудників захворювань препарат використовується тільки в системі (чергуванні) з фунгіцидами із інших хімічних класів. Після 2-х послідовних обприскувань препаратом Камелот потрібно використовувати фунгіциди з відмінним від міклобутанілу механізмом дії, наприклад Десфілар, Альфа-Мідь, Альфа-Лікар. Норма витрати робочої рідиниПольові культури 200–400 л/га; виноградники та сади – 800-1000 л/га; квіти, смородина, суниця – 600 л/га.

 

Цена: 617,10 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв