Купити Зааненську козу

10.01.2017    Козы, овцы — Козы    Ивано-Франковск
2 500,00 грн.
Купити Зааненську козу - Agrobiz.net
Характеристики
Породы: Зааненские

Описание

Ф/Г ЕКО - Карпати знаходиться у передгір’ї Карпат, серед чистої незасміченої природи, що й стало поштовхом для виготовлення смачних та корисних продуктів харчування. Метою започаткування фермерського господарства було розведення кіз альпійської та зааненської порід, а також виготовлення якісних сирів і кисломочної продукції.

Зааненська порода кіз виведена в Швейцарії, в долині річки Зане (район Бернських Альп). Свою назву отримала від Зааненської долини (Зааненталь), що є центром племінного розведення і найбільшого розповсюдження. В даний час зааненська порода - одна з найбільш високопродуктивних молочних порід у світі і відрізняється довголіттям і міцним здоровям, і завдяки своїм незвичайним молочним якостям отримала величезну популярність у всьому світі і була завезена в багато країн.

Кози зааненської породи вважаються найбільшими. За стандартом висотою в холці дорослі кози повинні бути 76-78 см, а козли 82-85 см. Вага дорослої кози 40-60 кг, козла 75- 80 кг. Але ці показники дуже посередні.

Тулуб у зааненських кіз видовжений, груди широкі, ноги високі. Голова середньої величини, мордочка злегка витягнута, вуха средньої довжини, шия довга, витончена, можуть бути сережки. Шерсть коротка, біла, іноді з кремовим відтінком (який посилюється влітку і майже зникає взимку).

Вимя у зааненских кіз грушоподібні або чашеобразні (округлої форми). Роги можуть бути, можуть бути і відсутніми. Спочатку у зааненскіх кіз були роги, комолі - результат селекції. Відсутність рогів зовсім не означає, що коза вже породиста. За стандартом зааненська коза повинна давати щодня не менше 3,5 л молока.  Зааненська коза прославилася не тільки своїми високими удоями, а й дивовижно смачним молоком. Її молоко не має ніякого присмаку. Смак молока насичено-вершковий, легкий, у деяких тварин - солодкий. Відомо, що козяче молоко набагато корисніше коровячого, значно краще засвоюється організмом людини і не викликає алергії у дітей.

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Цена: 2 500,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Купити Зааненську козу: домашние козы зааненской породы домашні кози зааненської породи зааненские козы зааненские породы коз зааненські кози зааненські породи кіз купити зааненську козу купить зааненскую козу молочні зааненські кози молочные зааненские козы