Ланнат, в.р. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Ланнат, в.р. Інсектицид - Agrobiz.net
477,66 грн. /шт В наличии
Ланнат® 20 р.к. відноситься до хімічного класу карбаматів, на клітинному рівні препарат блокує фермент ацетилхолінестеразою в синапсі нервової системи комахи.В шкідників, оброблених Ланнатом ® 20 ж.к., проявляються такі симптоми:конвульсіїгіперактивністьпаралічтремтіння кінцівокПрямий контакт є найбільш ефективним методом контролю шкідників, так як Ланнат ® 20 р.к. швидко проникає в комаха через кутикулу або міжсегментальні мембрани. Ефект інтоксикації комахи при прямому контакті можна спостерігати вже через кілька хвилин, а максимальна ефективність досягається протягом двох днів після обробки.Ланнат® 20 р.к. при прямому контакті також знищує відкладені яйця шкідників. Як правило, оброблені яйця не виживають, якщо обробка була проведена в фазу «чорної головки». Личинка, яка відроджується з оброблених яєць, як правило, не встигає навіть повністю їх вирішити перед тим, як загинути.Незважаючи на те, що прямий контакт є найбільш ефективною формою контролю, поїдання обробленої листової поверхні або харчування соком також проявляє високотоксичний ефект на комаха. Шкідники, які не мали прямого контакту з Ланнатом®, контролюються шляхом кишкової дії.Швидкість дії:Препарат швидко проникає всередину листа, створюючи згубну (особливо актуально для сисних шкідників (попелиці, трипси), концентрацію в клітинному соку. Останні дослідження, проведеного компанією «Дюпон», показали, що смертність 40% шкідників відбувається протягом перших 15 хв після обробки як при прямому контакті, так і при поїданні обробленої листової поверхні.Трансламінарну активність:Ланнат® 20 р.к. володіє трансламірною активністю, тобто здатний проникати до нижньої сторони листа, в результаті чого інсектицид здатен контролювати шкідників як з верхньої, так і з протилежного боку листя.Рекомендації по використанню Ланнат® 20 р.к. слід застосовувати в рекомендованих нормах витрати в період відродження перших личинок. Для отримання високої ефективності препарату необхідно забезпечити якісне і рівномірне покриття поверхні рослин.
слід застосовувати в рекомендованих нормах витрати в період відродження перших личинок. Для отримання високої ефективності препарату необхідно забезпечити якісне і рівномірне покриття поверхні рослин.Правильний спосіб змішування інсектициду Ланнат® з Кодасайд 950 м.е.1. В окремому контейнері попередньо до Кодасайд (2,0-2,5 л/га) додається повна норма інсектициду Ланнат® (0,8-1,2 л/га та розмішується до утворення емульсії.2. Потім заповнити одну третину баку обприскувача водою і додати емульсію, що утворилася в результаті змішування Кодасайду із інсектицидом Ланнат®.3. До кінця заповнити бак обприскувача водою при постійному перемішуванні.Стійкість до зовнішніх факторів довкілляЛаннат® 20 р.к. є ефективним як в прохолодну, так і в жарку погоду. Немає необхідності проводити повторну обробку, якщо дощ пройшов після висихання робочого розчину Ланнату® на оброблених рослинах (зазвичай 2 години після обробки). Ланнат ® 20 р.к. є фотостабільним під дією сонячного випромінювання.
Ланнат® р.к. є високоефективним інсектицидом проти багатьох видів лускокрилих шкідників, попелиць, жорсткокрилих, цикадок, блішок, трипсів і т.д. Ланнат здатний контролювати дорослих комах, німф, личинок, а також відкладені яйця шкідників при прямому контакті.
Надійно контролює широкий спектр гризуть і сисних шкідниківЕфективний на всіх стадіях развитку личинок, володіє контактною активністю проти дорослих комах (метеликів і імаго інших шкідників) і яєцьШвидка дія: 40% комах гинуть протягом 15 хвилин, 70% - протягом 1 години, 90% - протягом 4-х годинШкідливість комах швидко знижується після обробки завдяки як контактної, так і кишкової діїМожливе застосування за 14 діб до збору врожаюДуже низька ймовірність виникнення перехресної резистентностіНизький ризик накопичення залишків діючої речовини в продукціїСтійкий під впливом зовнішніх факторів навколишнього середовищаІдеально вписується в існуючі системи захисту овочів.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Ланнат, в.р. Інсектицид: в.р. інсектицид, інсектициди, купити ланнат, ланнат, ціна ланнат,