Лазурит Супер, к.н.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Лазурит Супер, к.н.е. Гербіцид - Agrobiz.net
760,70 грн. /шт В наличии
чутливі до Лазуриту® Супер такі бур'яни: амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка (види), галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, сухоребрик (види), кучерявець Софії, нетреба (види), дурман звичайний, рутка лікарська, жовтушник лакфіольний, чистець болотний, зірочник середній, абутилон Теофраста, капуста польова, кохія вінична, лутига (види), лобода (види), кульбаба лікарська, осот городній, грицики польові, жабрій (види), портулак городній, плоскуха звичайна, ромашка непахуча, редька дика, смикавець (види), чистець однорічний, щириця (види), талабан польовий та ін. Середньочутливі до гербіциду злакові бур'яни: мишій звичайний, стоколос, лисохвіст польовий, тонконіг однорічний, вівсюг, пажитниця жорстка, пажитниця п'янка, пажитниця багатоквіткова, пальчатка кров'яна. Крім того, Лазурит® Супер пригнічує такі багаторічні бур'яни, як кульбаба лікарська і осот городній (сходи з насіння).Механізм дії:проникає в бур'яни, в основному, через коріння і проростки, частково - через листки. Переміщується в акропетальному напрямку, володіє системною дією, інгібує процес фотосинтезу, впливаючи на фотосинтетичний транспорт електронів.Швидкість дії:за використання гербіциду до сходів культури він знищує бур'яни в момент їхнього проростання, за післясходового застосування - протягом 10 - 20 днів після обробки. Препарат запобігає появі другої «хвилі» бур'янів, пригнічуючи їхні проростки в ґрунті.Період захисної дії:Лазурит® Супер захищає культури від сегетальних рослин протягом 1 - 2 місяців і більше (картоплю - практично до змикання рослин у рядках), залежно від погодних умов, типу ґрунту і ступеня окультуреності поля.
на картоплі Лазурит® Супер можна вносити однократно або двократно. У першому випадку обприскування вегетуючих бур'янів препаратом у нормі витрати 1 - 1,3 л/га проводять за висоти рослин картоплі 5 см. У разі двократного почасткового внесення першу обробку гербіцидом (у нормі витрати - 0,9 л/га) проводять по вегетуючих бур'янах до сходів картоплі, другу (в нормах 0,35 - 0,4 л/га) - за висоти рослин картоплі 5 см. Кращим орієнтиром для застосування Лазуриту® Супер є період, коли на полі з'явилось 70 - 80% сходів картоплі.Перемішування ґрунту під час обробки і в перші дні після неї проводити не рекомендується. Поверхня ґрунту до обприскування має бути добре розроблена (без грудок).Фактори, що впливають на ефективність препарату:максимальному прояву гербіцидної активності Лазуриту® Супер сприяє випадання помірних опадів у найближчий час після обробки. Рясні опади, навпаки, можуть її знизити внаслідок вимивання препарату (особливо на легких ґрунтах). Довготривала посуха після застосування гербіциду також негативно впливає на його ефективність.Препарат може чинити негативну дію на культуру, що перебуває в стані стресу (внаслідок посухи, перезволоження, ураження хворобами та шкідниками і т. п.). Ця дія має тимчасовий характер і зникає протягом 10 днів. Однак за наявності несприятливих умов обробку культури краще відкласти.
системний гербіцид для контролю широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур'янів на картоплі та томатах.
надзвичайно висока проникна здатність;знищення однорічних дводольних і злакових бур'янів;широкий діапазон застосування: до сходів чи після сходів культури;тривалий захист - аж до змикання картоплі в рядках;можна вносити почастково для подовження захисту;зручність у застосуванні.
Страна производитель: Россия
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для картофеля
Производитель: August
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Лазурит Супер, к.н.е. Гербіцид: гербіциди, к.н.е. гербіцид, купити лазурит супер, лазурит супер, ціна лазурит супер,