Лазурит, з.п. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Лазурит, з.п. Гербіцид - Agrobiz.net
911,23 грн. /шт В наличии
однорічні дводольні та злакові бур'яни. Чутливі: амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка (види), галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, сухоребрик (види), кучерявець Софії, нетреба (види), дурман звичайний, рутка лікарська, жовтушник лакфіольний, чистець болотний, зірочник середній, абутилон Теофраста, капуста польова, кохія вінична, лутига (види), лисохвіст польовий, лобода (види), тонконіг однорічний, осот городній, грицики польові, паслін чорний, жабрій (види), портулак городній, просо куряче, ромашка непахуча, редька дика, смикавець (види), чистець однорічний, щириця (види), талабан польовий та ін.Швидкість впливу:знищує бур'яни в момент їхнього проростання - за досходового чи протягом 10 - 20 днів - за післясходового застосування.Період захисної дії:забезпечує захист культури від бур'янів протягом 1 - 2 місяців залежно від погодних умов і ступеня окультуреності поля (запасу насіння бур'янів у ґрунті, їхнього видового різноманіття).
для ранньої картоплі обов'язково дотримуватись норм витрати 0,5 кг/га, особливо за несприятливих погодних умов (сильні дощі) у період появи сходів. Максимальні норми вносять на важких за механічним складом ґрунтах, мінімальні – на легких. На піщаних ґрунтах, з низьким вмістом гумусу (менше 1%), використовувати Лазурит® не рекомендується. На ґрунтах з вмістом гумусу понад 6%, а також на торф'яниках і ґрунтах, що «запливають», обприскування краще проводити по вегетуючих бур'янах.Не рекомендується перемішування ґрунту під час обробки і в перші дні після неї. Поверхня ґрунту має бути ретельно розроблена, без грудок.Фактори, що впливають на ефективність препарату:максимальній ефективності Лазуриту® сприяє випадання помірних опадів у найближчий час після обробки. Рясні опади, навпаки, можуть її знизити внаслідок вимивання препарату (особливо на легких ґрунтах). Довготривала посуха після застосування гербіциду також негативно впливає на його ефективність.
селективний системний гербіцид проти однорічних дводольних і злакових бур'янів на картоплі та томатах.
широкий спектр гербіцидної активності;дія на бур'яни через коріння і листки;тривалий період захисної дії;широкий діапазон застосування: до сходів та після сходів культури;можна вносити почастково.
Применение: для кукурузы
Форма выпуска: смачивающийся порошок
Страна производитель: Россия
Производитель: August
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Лазурит, з.п. Гербіцид: гербіциди, з.п. гербіцид, купити лазурит, лазурит, ціна лазурит,