Металочерепиця Арад Класік Луцьк, Луцк

Последнее редактирование: 04.11.2016. Информация может быть не актуальна
Металочерепиця Арад Класік Луцьк - Agrobiz.net
Договорная Под заказ

Характеристики металочерепиці ARAD Classic 350 mm

Загальна висота профілювання

55 мм

Ширина повна/ефективна

1179/1080 мм

Стандартна довжина тайлу

350/ 400 мм

Максимальна довжина

5315/5265 мм

Мінімальна довжина

415/465 мм

Стандартна довжина листів

ARAD Classic-350: від 415 до 5315 м
ARAD Classic-400: від 465 до 5265 м

Захисний декоративний шар

Поліестер, крупнозернистий матовий поліестер, Purmat/Purlak

* Не рекомендується виготовляти листи металочерепиці більшої довжини, бо це може привести до порушення геометрії листів під час транспортування і підйому на покрівлю.

** Може бути виготовлена будь-яка довжина листа з точністю до 1 см.

Так як металочерепиця ARAD Classic має збільшену висоту штампа, вона має невеликий нахлест при поздовжньому стикуванні листів. Також це допомагає зробити менш помітними на покрівлі саморізи. Завдяки своїй формі при монтажі Арада відходи металочерепиці зведені до мінімуму.

Металочерепиця Арад Классік має спеціально спроектований поздовжній замок, який разом зі збільшеною висотою штампа сприяє отриманню ефекту безшовної покрівлі.

Металочерепиця ARAD Classic виготовляється з європейського металу товщиною 0,5 і 0,45 мм з цинковим захисним шаром 275 г/м2 і у всіх популярних декоративних покриттях для покрівлі: поліестер, матовий поліестер, Purmat і Purlak. Найбільш сучасним і високоякісним покриттям є Purmat і Purlak. Це суперстійкі полімерні покриття товщиною 50 мк, які виробляються спеціально для групи компаній «Прушиньскі» і мають унікальні властивості: це покриття одночасно тверде і еластичне і тому має високу стійкість до механічних пошкоджень. Також Purmat і Purlak характеризується надзвичайно високою відпорністю до хімічної корозії і агресивного середовища, завдяки чому ці покриття рекомендовані до застосування поблизу моря в береговій зоні. На вироби з покриття Purmat і Purlak підтримується гарантія 30 років.

Металочерепиця Арад Классік має симетричні замки і може укладатися як зліва направо, так і справа наліво, а також із зсувом на хвилю. Це дозволяє розташовувати замки «від входу» і зменшує ймовірність того, що поздовжній стик металочерепиці стане помітним на даху під час експлуатації.

Металочерепиця Арад Классік виробляється на заводі компанії «Прушиньскі» в Україні в листах за індивідуальними розмірами замовника. Металочерепиця ARAD Classic може поставлятися в захисній плівці, що дозволяє зменшити ризик її пошкодження при транспортуванні, розвантаженні, подачі на покрівлю і монтажі. Плівка повинна зніматися під час монтажу металочерепиці.

Строительные материалы: Металлочерепица
Производитель: ARAD
Страна производитель: Польша
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует строительное оборудование и материалы?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Металочерепиця Арад Класік Луцьк: металочерепиця з польщі від виробника, металочерепиця з польщі ціна, металочерепиця купити в луцьку, металочерепиця луцьк, металочерепиця модульна, німецька металочерепиця, продаж металочерепиця з польщі, прушинські, прушиньскі, ціна на німецьку черепицю,