Метризан, з. п. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Метризан, з. п. Гербіцид - Agrobiz.net
855,86 грн. /шт В наличии
Гербіцид системної дії, поглинається як листками, так і кореневою системою, інгібує фотосинтез. В залежності від температури, типу і вологості ґрунту, препарат забезпечує захист посівів протягом 6-8 тижнів. Візуальні ознаки дії гербіциду на бур’янисту рослинність проявляється через 7-14 днів після обробки, залежно від погодних і ґрунтових умов.
Препарат Метризан використовується до и після сходів культури. До сходів культури норма внесення залежить від механічного складу ґрунту і його потенційної забур’яненості. На легких ґрунтах застосовують низькі норми, а на важких – збільшується норма до максимальної. Грунт має бути добре підготовленим і вологим. Після використання препарату не рекомендується проводити механічні обробки ґрунту, бо це знищить екран препарату і тим самим знизить його гербіцидну дію. По вегетації обробку гербіцидом слід проводити вранці або у вечірні години при температурі повітря від 15 до 25C.Порядок приготування робочого розчину препарату:Вода для приготування робочого розчину повинна бути чистою. Велика кількість мулистих частинок, піску або глини у воді може істотно вплинути на ефективність дії гербіциду. При використанні жорсткої води рекомендується застосовувати понижені норми концентрації робочого розчину і підвищені дози препарату.Робочий розчин готують безпосередньо перед проведенням гербіцидної обробки: відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку оприскувача і на третину наповнити бак водою, після чого включити мішалку. Потім слід залити до обприскувача необхідну кількість препарату і після ретельного перемішування долити води до повного об’єму.Увага! Мішалка повинна бути включеною під час приготування робочого розчину і при проведенні обприскування.
Системний гербіцид широкого спектру дії проти дводольних і злакових бур’янів у до- і після сходовий період їх розвитку.
Відрізняється широким спектром дії проти однорічних дводольних і злакових бур’янів;Застосування гербіциду Метризан можливе як до, так і після сходів культури;Відсутня фітотоксичність у більшості розповсюджених сортів і гібридів картоплі та томатів;Пролонгований захист на протязі 3-6 тижнів;Гербіцид є основою при складанні бакових сумішок з іншими гербіцидами;Знищує і пригнічує бур’яни до змикання рядків.
Страна производитель: Украина
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Форма выпуска: гранулы
Применение: для сои
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Метризан, з. п. Гербіцид: гербіциди, з. п. гербіцид, купити метризан, метризан, ціна метризан,