Мікро-Мінераліс (магній), МІКРОДОБРИВА, ТОВ «Мінераліс Україна»

06.02.2017    Удобрения — Минеральные удобрения    Николаев
Мікро-Мінераліс (магній), МІКРОДОБРИВА, ТОВ «Мінераліс Україна» - Agrobiz.net
Цена: 62,00 грн. В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Форма выпуска: раствор

Мікро-Мінераліс (магній), МІКРОДОБРИВА, ТОВ «Мінераліс Україна», амонійно-карбокселатні комплексони N-2, Mg-4, Всі культури, 10л,

Компанія Еко-Агростар являється офіційним дистриб’юторм ТОВ МІНЕРАЛІС-УКРАЇНА у південному регіоні. Придбати якісні мінеральні добрива Ви можете у нас. Багаторічний досвід у поєднанні з нанотехнологіями дає високий результат. В нашому асортименті Ви можете знайти товари таких відомих фірм-виробників як: Нертус, Аvgust, BASF, Syngenta, Bayer, Грінфорт. За консультацією та замовленням товарів звертайтесь за вказаними номерами.

Мікро-Мінераліс (Магній) - це інноваційне мікродобриво, призначене для компенсації дефіциту магнію в рослинах шляхом позакореневого підживлення.

СКЛАД мікродобрива Мікро-Мінераліс (Магній), амонійно-карбоксштатних комплексонів, %

Магній впливає на всі процеси у клітинах рослин, де відбувається передача хімічної енергії та її накопичення (фотосинтез, дихання, гліколіз тощо). Разом з кальцкмрш бере участь у побудові пектинових речовин стінок клітин. БільшЮО ферментів активуються магнієм завдяки його специфічному зв’язуванню в комплекси. Магній такожюзитивно впливає наперенесення та засвоєння фосфору.

Ознаки дефіциту магнію особливо часто спостерігаються на легких ґрунтах. До них відноситься міжжилковий хлороз старих листків, які твердіють, стають ламкими, передчасно всихають і опадають. Гострий дефіцит магнію викликає «мармуровість» листя. Дуже необхідний культурам, які виносять велику кількість магнію з ґрунту - цукровий буряк, виноград, картопля, культури закритого ґрунту.

Позакореневе підживлення мікродобривом «Мікро-Мінераліс» (Магній) дозволить:

-       значно підвищити стійкість рослин до несприятливих погодних умов;

-       поліпшити процеси фотосинтезу та дихання рослини;

-       підвищити резистентність та імунітет рослини.

 

 

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Мікро-Мінераліс (магній), МІКРОДОБРИВА, ТОВ «Мінераліс Україна»: купити добрива купити мікро-мінераліс (магній) купити мікродобрива купити мікродобрива мінералі купити якісні мікродобрива мікро-мінераліс (магній) мікродобрива тов «мінераліс україна»