Мікро-Мінераліс (молібден), МІКРОДОБРИВА, ТОВ «Мінераліс Україна»

06.02.2017    Удобрения — Минеральные удобрения    Николаев
Мікро-Мінераліс (молібден), МІКРОДОБРИВА, ТОВ «Мінераліс Україна» - Agrobiz.net
Цена: 62,00 грн. В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Форма выпуска: раствор

Мікро-Мінераліс (молібден), МІКРОДОБРИВА, ТОВ «Мінераліс Україна», амонійно-карбокселатні комплексони N-2, Mo-1, Всі культури, 10л,

Компанія Еко-Агростар являється офіційним дистриб’юторм ТОВ МІНЕРАЛІС-УКРАЇНА у південному регіоні. Придбати якісні мінеральні добрива Ви можете у нас. Багаторічний досвід у поєднанні з нанотехнологіями дає високий результат. В нашому асортименті Ви можете знайти товари таких відомих фірм-виробників як: Нертус, Аvgust, BASF, Syngenta, Bayer, Грінфорт. За консультацією та замовленням товарів звертайтесь за вказаними номерами.

Мікро-Мінераліс (Молібден) - це універсальне та легкозасвоюване рідке мікродобриво, призначене для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.

СКЛАД мікродобрива Мікро-Мінераліс (Молібден) амонійно-карбоксилатних комплексонів, % сільськогосподарських культур.

Молібден часто називають мікроелементом азотного обміну, оскільки він входить до складу нітратредуктази і нітрогенази. При недостачі молібдену, що часто буває на кислих ґрунтах, в тканинах накопичується велика кількість нітратів і порушується нормальний обмін речовин у рослин. Затримується ріст рослин, гальмується синтез хлорофілу. Молібден відіграє важливу роль у фіксації молекулярного азоту з атмосфери бульбочковими азотфіксуючими бактеріями. При нестачі молібдену послаблюється ріст рослин, затримується цвітіння, листки стають світло- зеленого кольору, потім буріють і відмирають.

Позакореневе внесення Мікро-Мінераліс (Молібден) сприятиме:

-     кращому засвоєнню атмосферного азоту бульбочковими бактеріями;

-     повноцінному азотному живленню рослин;

-     збільшенню вмісту білка в зерні, вітамінів і цукрів у овочах;

-     підвищенню стійкості рослин до заморозків та посухи.

Норми витрати препарату Мікро-Мінераліс (Молібден): 1л/Гк

 

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Мікро-Мінераліс (молібден), МІКРОДОБРИВА, ТОВ «Мінераліс Україна»: купити добрива купити мікро-мінераліс (молібден) купити мікродобрива купити мікродобрива міне купити якісні мікродобрива мікро-мінераліс (молібден) мікродобрива тов «мінераліс україна»