Мікродобриво Нертус Цинк

21.06.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
Мікродобриво Нертус Цинк - Agrobiz.net
Цена: 105,00 грн. Под заказ Код товара: 4
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Форма выпуска: Жидкость
Производитель: Нетрус

Мікродобриво Нертус Цинк.

Висококонцентроване рідке цинкове добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки органічній формі
Препаративна форма: рідина
Каністра 10 л
Склад: цинк, 120 г / л (цинку гліцинат)

Механізм дії
Висока біологічна ефективність добрива пояснюється використанням в якості Хелатуючий агента амінокислоти гліцин, яка є природним стимулятором росту. Гліцинат цинку відрізняється найменшим розміром молекул з усіх відомих хелатних комплексів. При попаданні на воскоподібний шар листя, що складається з жирних кислот з негативним зарядом, нейтральний заряд молекул дає можливість удобрення безперешкодно проникати всередину рослин.

Рекомендації щодо застосування
Мікродобриво Нертус Цинк застосовують профілактично, для поповнення нестачі цинку. Добриво вносять обприскуванням культурних рослин в період вегетації відповідно до регламенту застосування.
Норма витрати робочого розчину при внесенні за допомогою наземних обприскувачів, в залежності від культури, становить від 70 до 1000 л / га. Під час внесення добрив необхідно забезпечити повне і рівномірне змочування всієї поверхні культурних рослин робочим розчином.
Не рекомендується вносити добриво під час туману і роси, це може привести до стікання робочого розчину з поверхні рослин і дещо знизити його ефективність.

Мікродобриво Нертус Цинк

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует органо-минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Мікродобриво Нертус Цинк: дистрибьютор и нертус микроудобрения нертус нертус бор нертус микроудобрения нертус старт нертус украина нертус фотосинтез нертус фотосинтез цена